Kdo je to?
Kdo je to Hypochondr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hypochondr? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hypochondr?

Jaký je význam slova Hypochondr? Co to znamená?

Hypochondr je člověk posedlý obavou z onemocnění. I naprosto nevinné příznaky a slabosti organizmu považuje okamžitě za projev některého z velmi závažných nebo dokonce smrtelných onemocnění. Vyžaduje léčbu, vyšetření, ošetření, předepisování nejrůznějších prášků a vitamínů a často nevěří lékařům, protože mu připadá, že jeho potíže zlehčují.
Hypochondr si nemoci vsugerovává, a pokud se jeho obavy nepotvrdí, vyžaduje změnu vyšetřovacích postup nebo jejich výsledky zpochybňuje. Často se také léčí sám, s pomocí knih a internetu si určuje diagnózu a snaží se o ní přesvědčit lékaře. Přisuzuje si většinou běžná onemocnění, všem ve vážné formě, často se jedná o rakovinu, srdeční problémy, nemoci krve a podobně. Léčení hypochondrie je obtížné, úspěšné může být pouze v tom případě, že si nemocný uvědomí, že má problém, přestane se tolik zaměřovat na sebe a své zdraví a začne důvěřovat blízkým a lékařům.Kdo je to Hypochondr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hypochondr? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hypochondr s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Gamepad? Znáte pojem Pařížská káva? Vzpomněli byste si na význam slova Činitel? Vzpomenete si na definici slova Hygiena?

Klíčová slova: informace, termín, etymologie, vlastnosti, Hypochondr, vlastnosti, synonymum, co znamená, popis, heslo, wiki, přesný význam, pojem, definice, slovo, původ slova

Pojem Hypochondr je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Hypochondr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Hypochondr ve Wikislovníku

Hledat výraz Hypochondr ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Hypochondr ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Hypochondr ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hypochondr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hypochondr

Právě jste zjistili Kdo je to Hypochondr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hypochondr? Definice pojmu Hypochondr je v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Hypochondr i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.