Kdo je to?
Kdo je to, byl Hypochondr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hypochondr? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hypochondr?

Jaký je význam slova Hypochondr? Co to znamená?

Hypochondr je člověk posedlý obavou z onemocnění. I naprosto nevinné příznaky a slabosti organizmu považuje okamžitě za projev některého z velmi závažných nebo dokonce smrtelných onemocnění. Vyžaduje léčbu, vyšetření, ošetření, předepisování nejrůznějších prášků a vitamínů a často nevěří lékařům, protože mu připadá, že jeho potíže zlehčují.
Hypochondr si nemoci vsugerovává, a pokud se jeho obavy nepotvrdí, vyžaduje změnu vyšetřovacích postup nebo jejich výsledky zpochybňuje. Často se také léčí sám, s pomocí knih a internetu si určuje diagnózu a snaží se o ní přesvědčit lékaře. Přisuzuje si většinou běžná onemocnění, všem ve vážné formě, často se jedná o rakovinu, srdeční problémy, nemoci krve a podobně. Léčení hypochondrie je obtížné, úspěšné může být pouze v tom případě, že si nemocný uvědomí, že má problém, přestane se tolik zaměřovat na sebe a své zdraví a začne důvěřovat blízkým a lékařům.Kdo je to, byl Hypochondr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hypochondr? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Hypochondr? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SUV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dyslipidémie? Vzpomněli byste si na význam slova Družstevní byt? Víte co je Stroh?

Klíčová slova: význam slova, definice, co je to Hypochondr?, slovo, popis, co znamená, popis, přesný význam, termín, kdo je Hypochondr?, vlastnosti, wiki, vysvětlení, kdo to je, původ slova, Hypochondr

Pojem Hypochondr je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Hypochondr ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Hypochondr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Hypochondr ve Wikipedii

Hledat výraz Hypochondr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hypochondr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Hypochondr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hypochondr? Kdo to byl Hypochondr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hypochondr? Definice pojmu Hypochondr se nachází v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Hypochondr hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.