Kdo je to?
Kdo je to Projektant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Projektant? Lidé, profese

Kdo je to Projektant?

Co znamená a jaký je význam slova Projektant?

Projektant je osoba, která vytváří projekty, týká se to především technických oblastí.
Například u stavebních projektů projektant zpracovává návrh, technická řešení a vede projektovou dokumentaci. Předpokládá se znalost nejen technických otázek, ale i stavebních zákonů a pravidel a komplexní přístup k projektu.
Projektant teoreticky nemusí mít vysokoškolské vzdělání, v této branži je však obvyklé.
Výraz má i ženskou podobu: projektantka.Kdo je to Projektant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Projektant? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Žlutý trikot? Znáte definici termínu Úmor? Znáte definici termínu Schwingen? Pamatujete si definici pojmu Zvratné sloveso?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, wiki, termín, přesný výraz, odborný výraz, lexikon, pojem, etymologie, formulace, profese, slovo, původ slova, Projektant

Pojem Projektant je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Projektant v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Projektant ve Wikislovníku

Hledat heslo Projektant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Projektant ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Projektant ve Wikipedii

Vyhledat heslo Projektant ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Projektant například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Projektant, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Projektant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Projektant? Definice pojmu Projektant patří do sekce Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace pojem, termín, výraz,heslo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).