Kdo je to?
Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Morfeus?

Co znamená a jaký je význam slova Morfeus?

Morfeus, po němž dostalo své jméno morfium, byl antickým bohem snů, syn boha spánku jménem Hypnós. Lidem se měl Morfeus zjevovat ve spánku. Schopnost uspat lidi byla podle mýtů vyhrazena jeho otci.Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Definici slova Morfeus můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Limita? Znáte definici termínu Facelift? Znáte termín Eurozóna? Pamatujete si definici pojmu Lidová slovesnost?

Klíčová slova: Morfeus, přesný význam, význam slova, význam, popis, co znamená, kdo je Morfeus?, formulace, co je to Morfeus?, lexikon, wiki, mytologie, pojem, synonymum, termín, původ slova

Pojem Morfeus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Morfeus ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Morfeus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Morfeus na Google.cz

Zkusit najít frázi Morfeus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Morfeus například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Morfeus

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Morfeus? Kdo to byl Morfeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Morfeus? Definice pojmu Morfeus patří do sekce mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?