Kdo je to?
Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Morfeus?

Co znamená a jaký je význam slova Morfeus?

Morfeus, po němž dostalo své jméno morfium, byl antickým bohem snů, syn boha spánku jménem Hypnós. Lidem se měl Morfeus zjevovat ve spánku. Schopnost uspat lidi byla podle mýtů vyhrazena jeho otci.Kdo je to, byl Morfeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Morfeus? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Morfeus? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Limita? Víte co je Adenom? Znáte termín Eurozóna? Vzpomněli byste si co označuje výraz Koudel?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, co znamená, informace, odborný výraz, mytologie, kdo je Morfeus?, popis, definice, popis, wiki, přesný význam, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, synonymum

Pojem Morfeus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Morfeus ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Morfeus ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Morfeus na Youtube

Hledat termín Morfeus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Morfeus například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Morfeus, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Morfeus? Kdo to byl Morfeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Morfeus? Definice pojmu Morfeus je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Morfeus i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?