Kdo je to?
Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Kdo je to Manažer?

Co znamená a jaký je význam slova Manažer?

Manažer obecně je pracovník na vedoucí pozici ve firmě nebo v podniku. Být manažerem znamená mít poměrně velkou zodpovědnost. Pro výkon funkce manažera jsou vyžadovány příslušné schopnosti a dovednosti. Jedná se o dost náročnou, ale adekvátně tomu finančně ohodnocenou práci.Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Manažer? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Finanční gramotnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ájurvédská masáž? Pamatujete si definici pojmu Novela? Víte co je Cloudové úložiště?

Klíčová slova: popis, kdo je Manažer?, Manažer, etymologie, přesný význam, informace, co znamená, heslo, profese, lexikon, formulace, význam pojmu, synonymum, původ slova, význam slova, přesný výraz

Pojem Manažer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Manažer zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Manažer ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Manažer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Manažer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Manažer na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Manažer například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Manažer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Manažer? Kdo to byl Manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manažer? Definice pojmu Manažer je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.