Kdo je to?
Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Kdo je to Manažer?

Co znamená a jaký je význam slova Manažer?

Manažer obecně je pracovník na vedoucí pozici ve firmě nebo v podniku. Být manažerem znamená mít poměrně velkou zodpovědnost. Pro výkon funkce manažera jsou vyžadovány příslušné schopnosti a dovednosti. Jedná se o dost náročnou, ale adekvátně tomu finančně ohodnocenou práci.Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Manažer? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Finanční gramotnost? Rozumíte pojmu Upgrade? Pamatujete si definici pojmu Novela? Znáte pojem Kondenzátor?

Klíčová slova: co znamená, popis, synonymum, popis, termín, slovo, přesný výraz, význam slova, přesný význam, Manažer, etymologie, odborný výraz, co je to Manažer?, lexikon, význam pojmu, kdo to je

Pojem Manažer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Manažer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Manažer ve Wikipedii

Vyhledat termín Manažer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Manažer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Manažer například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manažer

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Manažer? Kdo to byl Manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manažer? Definice pojmu Manažer patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Manažer i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.