Kdo je to?
Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Kdo je to Manažer?

Co znamená a jaký je význam slova Manažer?

Manažer obecně je pracovník na vedoucí pozici ve firmě nebo v podniku. Být manažerem znamená mít poměrně velkou zodpovědnost. Pro výkon funkce manažera jsou vyžadovány příslušné schopnosti a dovednosti. Jedná se o dost náročnou, ale adekvátně tomu finančně ohodnocenou práci.Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Manažer s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Gustin? Rozumíte pojmu Piperin? Pamatujete si definici pojmu Novela? Znáte pojem Facelift?

Klíčová slova: co je to Manažer?, formulace, popis, popis, lexikon, význam slova, heslo, pojem, synonymum, termín, Manažer, původ slova, význam pojmu, etymologie, wiki, význam

Pojem Manažer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Manažer

Vyhledat heslo Manažer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Manažer ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Manažer na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Manažer ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Manažer například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Manažer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Manažer? Kdo to byl Manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manažer? Definice pojmu Manažer se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Manažer hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.