Kdo je to?
Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Kdo je to Manažer?

Co znamená a jaký je význam slova Manažer?

Manažer obecně je pracovník na vedoucí pozici ve firmě nebo v podniku. Být manažerem znamená mít poměrně velkou zodpovědnost. Pro výkon funkce manažera jsou vyžadovány příslušné schopnosti a dovednosti. Jedná se o dost náročnou, ale adekvátně tomu finančně ohodnocenou práci.Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Manažer? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Fašismus? Pamatujete si definici pojmu Ironie? Pamatujete si definici pojmu MRSA? Vzpomněli byste si co znamená slovo Melamin?

Klíčová slova: definice, přesný význam, etymologie, původ slova, formulace, profese, synonymum, kdo to je, přesný výraz, co je to Manažer?, informace, kdo je Manažer?, význam, Manažer, význam pojmu, slovo

Pojem Manažer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Manažer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Manažer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Manažer na Youtube

Vyhledat termín Manažer ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Manažer například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Manažer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Manažer? Kdo to byl Manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manažer? Definice pojmu Manažer je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Manažer i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.