Kdo je to?
Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Kdo je to Manažer?

Co znamená a jaký je význam slova Manažer?

Manažer obecně je pracovník na vedoucí pozici ve firmě nebo v podniku. Být manažerem znamená mít poměrně velkou zodpovědnost. Pro výkon funkce manažera jsou vyžadovány příslušné schopnosti a dovednosti. Jedná se o dost náročnou, ale adekvátně tomu finančně ohodnocenou práci.Kdo je to, byl Manažer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manažer? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Manažer? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Gustin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Proteinová dieta? Pamatujete si definici pojmu Novela? Znáte termín Konflikt?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, popis, původ slova, etymologie, Manažer, co je to Manažer?, pojem, heslo, význam pojmu, popis, definice, slovo

Pojem Manažer je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Manažer ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Manažer ve Wikipedii

Najít pojem Manažer ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Manažer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Manažer například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manažer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Manažer? Kdo to byl Manažer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manažer? Definice pojmu Manažer je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.