Kdo je to?
Kdo je Elis Mraz? Životopis Elis Mraz, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Elis Mraz

Kdo je Elis Mraz? Životopis, informace, biografie, hudba

Elis Mraz je česká zpěvačka.
Vlastním jménem Eliška Mrázová.
Hudbě se věnovala od nízkého věku. Její hudební kariéru nastartovaly roky 2013 a 2014. V roce 2013 vydala své debutové album Shubidu. O rok později se stala Objevem roku v hudební anketě Český slavík Mattoni. Do veřejného povědomí vstoupila v témže roce díky své účasti v talentové show Hlas Česko Slovenska, kde se dostala až do semifinále.
Elis Mraz skládá autorské písně. Je známá také svou spoluprací s dalšími (i zahraničními) hudebníky - například Andrewem Murraym, Kennethem Karlinem nebo Don Mescallem či Ondřejem G. Brzobohatým.
Pokoušela se uspět i na Eurovizi, a to v letech 2020 a 2021, v obou ročnících však skončila na druhém místě v národním kole, takže se do hlavní soutěže nedostala.
Její skladba IMMA BE, se kterou se pokusila prosadit v Eurovizi v roce 2021, slavila světový úspěch, když se dostala do celosvětového playlistu EQUAL na Spotify za měsíc leden a následně byla propagována i na Times Square v New Yorku.
Kromě hudební kariéry se také Elis Mraz věnuje tvorbě pro děti a moderování - diváci ji mohou vídat na dětskému kanálu České televize Déčko.
Její bratr je Dali Mraz, bubeník a hudební skladatel.Kdo je Elis Mraz? Životopis Elis Mraz, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Elis Mraz

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1994
Místo narození: Ostrava

Sdílejte tuto stránku s osobností Elis Mraz s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Placebo? Vzpomenete si na definici slova Fosilie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Softshell? Vzpomněli byste si na význam slova Opičí neštovice?

Klíčová slova: popis, hudba, Elis Mraz, lexikon, informace, datum narození, wikipedie, životopis, kdo je Elis Mraz?, hudba, vysvětlení, místo narození, kdy se narodila Elis Mraz?, kde se narodila Elis Mraz?, osobnosti, narození

Pojem Elis Mraz je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Elis Mraz na Google obrázcích

Hledat heslo Elis Mraz ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Elis Mraz ve Wikislovníku

Vyhledat termín Elis Mraz na Google.cz

Zkusit najít heslo Elis Mraz ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Elis Mraz například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Elis Mraz?

Nyní již víte Kdo je to Elis Mraz? Kdy se narodila Elis Mraz? Kde se narodila Elis Mraz? Elis Mraz je v kategorii Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Elis Mraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elis Mraz i v jiné kategorii než je hudba.