Kdo je to?
Kdo je Pavel Telička? Životopis Pavel Telička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Pavel Telička?

Kdo je Pavel Telička? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Telička ke politik, původně diplomat a lobbista. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Byl členem KSČ a pracovníkem Ministerstva zahraničních věcí ČSSR. Později působil ve Stálé misi ČR při EU a jako náměstek ministra zahraničí a náměstkem ministra a státním tajemníkem pro záležitosti Evropy.
V roce 2004 byl Pavel Telička členem Evropské komise, poté poslancem Evropského parlamentu a místopředsedou Evropského parlamentu.Kdo je Pavel Telička? Životopis Pavel Telička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Pavel Telička

Národnost: USA
Datum narození: 24. srpna 1965
Místo narození: Washington

Popis osobnosti Pavel Telička můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Demise? Znáte definici termínu Reprodukční číslo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šlehaný med? Pamatujete si definici pojmu Spravedlnost?

Klíčová slova: život, narození, životopis, lexikon, wikipedie, osobnosti, místo narození, osobnost, popis, datum narození, politici, kde se narodil Pavel Telička?, národnost, kdo je Pavel Telička?, wiki, zajímavosti

Pojem Pavel Telička je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Pavel Telička ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Pavel Telička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Telička ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pavel Telička na Youtube

Najít pojem Pavel Telička na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Telička například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Telička

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pavel Telička? Kdy se narodil Pavel Telička? Kde se narodil Pavel Telička? Pavel Telička patří do sekce Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Pavel Telička dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Telička i v jiné kategorii než je politici.