Kdo je to?
Kdo je Pavel Telička? Životopis Pavel Telička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Pavel Telička?

Kdo je Pavel Telička? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Telička ke politik, původně diplomat a lobbista. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Byl členem KSČ a pracovníkem Ministerstva zahraničních věcí ČSSR. Později působil ve Stálé misi ČR při EU a jako náměstek ministra zahraničí a náměstkem ministra a státním tajemníkem pro záležitosti Evropy.
V roce 2004 byl Pavel Telička členem Evropské komise, poté poslancem Evropského parlamentu a místopředsedou Evropského parlamentu.Kdo je Pavel Telička? Životopis Pavel Telička, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Pavel Telička

Národnost: USA
Datum narození: 24. srpna 1965
Místo narození: Washington

Tento text (Pavel Telička) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Demise? Vzpomněli byste si co označuje výraz Okluzor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pařížská káva? Znáte termín Amen?

Klíčová slova: politici, narození, kdy se narodil Pavel Telička?, osobnost, politici, wikipedie, vysvětlení, místo narození, lexikon, národnost, kdo je Pavel Telička?, zajímavosti, informace, datum narození, popis, biografie

Pojem Pavel Telička je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pavel Telička v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Pavel Telička na Youtube

Vyhledat výraz Pavel Telička ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Pavel Telička ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Pavel Telička ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Telička například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Pavel Telička? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Pavel Telička? Kdy se narodil Pavel Telička? Kde se narodil Pavel Telička? Pavel Telička patří do kategorie Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Pavel Telička třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Telička i v jiné kategorii než je politici.