Kdo je to?
Kdo je to Pavel Telička? Životopis Pavel Telička, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Telička?

Kdo je to Pavel Telička? Stručný životopis

Pavel Telička ke politik, původně diplomat a lobbista. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Byl členem KSČ a pracovníkem Ministerstva zahraničních věcí ČSSR. Později působil ve Stálé misi ČR při EU a jako náměstek ministra zahraničí a náměstkem ministra a státním tajemníkem pro záležitosti Evropy.
V roce 2004 byl Pavel Telička členem Evropské komise, poté poslancem Evropského parlamentu a místopředsedou Evropského parlamentu.Kdo je to Pavel Telička? Životopis Pavel Telička, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Pavel Telička

Národnost: USA
Datum narození: 24. srpna 1965
Místo narození: Washington

Sdílejte tuto stránku s osobností Pavel Telička s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Gynekomastie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Žentour? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekzém? Znáte termín Hortonův syndrom?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, wiki, kdo je Pavel Telička?, co je to Pavel Telička?, Pavel Telička, slovo, popis, lexikon, formulace, popis, synonymum, význam slova, politici, vysvětlení, termín

Pojem Pavel Telička je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pavel Telička v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Pavel Telička ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Pavel Telička na Google.cz

Najít termín Pavel Telička ve Wikislovníku

Najít výraz Pavel Telička ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Telička například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Pavel Telička? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Telička? Kdo to byl Pavel Telička? Kdy se narodil Pavel Telička? Kde se narodil Pavel Telička? Pavel Telička je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Telička dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Telička i v jiné kategorii než je politici.