Kdo je to?
Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Kdo je to Lucifer?

Jaký je význam slova Lucifer? Co to znamená?

Lucifer je podle křesťanské tradice jedním ze třech padlých andělů. Slovo lucifer znamená světlonoš, jitřní hvězda, jitřenka. V různých pohádkách je Lucifer označován jako vládce pekla, nejvyšší čert.Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Definici slova Lucifer můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Silová elektřina? Víte co je Bowden? Znáte pojem Satén? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ultimátum?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, etymologie, slovo, přesný výraz, popis, původ slova, pojem, křesťanství, popis, co znamená, co je to Lucifer?, heslo, kdo je Lucifer?, informace

Pojem Lucifer je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lucifer

Zkusit najít Lucifer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Lucifer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Lucifer ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Lucifer ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucifer například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Lucifer, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lucifer? Kdo to byl Lucifer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lucifer? Definice pojmu Lucifer se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Lucifer i v jiné kategorii než v křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.