Kdo je to?
Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Kdo je to Lucifer?

Jaký je význam slova Lucifer? Co to znamená?

Lucifer je podle křesťanské tradice jedním ze třech padlých andělů. Slovo lucifer znamená světlonoš, jitřní hvězda, jitřenka. V různých pohádkách je Lucifer označován jako vládce pekla, nejvyšší čert.Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lucifer s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Stalking? Víte co je MDF deska? Znáte pojem Valorizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Floskule?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, přesný význam, Lucifer, co znamená, odborný výraz, wiki, kdo to je, popis, kdo je Lucifer?, formulace, vysvětlení, původ slova, etymologie, pojem, heslo

Pojem Lucifer je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lucifer lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Lucifer na Google.cz

Hledat videa s názvem Lucifer na Youtube

Najít pojem Lucifer ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Lucifer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucifer například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Lucifer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lucifer? Kdo to byl Lucifer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lucifer? Definice pojmu Lucifer se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.