Kdo je to?
Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Kdo je to Lucifer?

Jaký je význam slova Lucifer? Co to znamená?

Lucifer je podle křesťanské tradice jedním ze třech padlých andělů. Slovo lucifer znamená světlonoš, jitřní hvězda, jitřenka. V různých pohádkách je Lucifer označován jako vládce pekla, nejvyšší čert.Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Lucifer? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Silová elektřina? Znáte pojem Defragmentace? Znáte pojem Satén? Vzpomenete si na definici slova Archaismus?

Klíčová slova: kdo je Lucifer?, vysvětlení, co znamená, heslo, přesný výraz, význam slova, synonymum, křesťanství, co je to Lucifer?, definice, kdo to je, etymologie, význam pojmu, přesný význam, původ slova, slovo

Pojem Lucifer je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Lucifer v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Lucifer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Lucifer na Youtube

Vyhledat termín Lucifer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucifer ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucifer například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lucifer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lucifer? Kdo to byl Lucifer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lucifer? Definice pojmu Lucifer je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.