Kdo je to?
Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Kdo je to Lucifer?

Jaký je význam slova Lucifer? Co to znamená?

Lucifer je podle křesťanské tradice jedním ze třech padlých andělů. Slovo lucifer znamená světlonoš, jitřní hvězda, jitřenka. V různých pohádkách je Lucifer označován jako vládce pekla, nejvyšší čert.Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lucifer? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Stalking? Znáte definici termínu Svědomí? Znáte pojem Valorizace? Pamatujete si definici pojmu Pryskyřice?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, kdo to je, definice, vysvětlení, význam pojmu, křesťanství, popis, lexikon, informace, význam slova, co znamená, Lucifer, význam, původ slova, popis

Pojem Lucifer je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Lucifer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucifer ve Wikimedia Commons

Najít slovo Lucifer na Google.cz

Hledat videa s názvem Lucifer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucifer například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Lucifer, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lucifer? Kdo to byl Lucifer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lucifer? Definice pojmu Lucifer je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Lucifer i v jiné kategorii než v křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.