Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Kdo je to Vyživovaná osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Vyživovaná osoba?

Vyživovaná osoba je v řeči zákona ten, kdo je buď nezaopatřený (nezletilé děti nebo studující) nebo ten, kdo s někým žije ve společné domácnosti a podílí se na nákladech na bydlení (např. v manželství nebo registrovaném partnerství je to manželka, partnerka). Podrobnější vymezení pojmu vyživovaná osoba stanovuje zákon.Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Vyživovaná osoba? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Novela? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lamino? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inaugurace? Znáte termín Blanšírování?

Klíčová slova: heslo, co znamená, význam pojmu, co je to Vyživovaná osoba?, etymologie, přesný výraz, různé, popis, kdo to je, formulace, Vyživovaná osoba, význam slova, význam, odborný výraz, popis, informace

Pojem Vyživovaná osoba je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Vyživovaná osoba

Hledat slovo Vyživovaná osoba ve Wikislovníku

Najít termín Vyživovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vyživovaná osoba na Youtube

Najít heslo Vyživovaná osoba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyživovaná osoba například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Vyživovaná osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vyživovaná osoba? Kdo to byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživovaná osoba? Definice pojmu Vyživovaná osoba je v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.