Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Kdo je to Vyživovaná osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Vyživovaná osoba?

Vyživovaná osoba je v řeči zákona ten, kdo je buď nezaopatřený (nezletilé děti nebo studující) nebo ten, kdo s někým žije ve společné domácnosti a podílí se na nákladech na bydlení (např. v manželství nebo registrovaném partnerství je to manželka, partnerka). Podrobnější vymezení pojmu vyživovaná osoba stanovuje zákon.Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Vyživovaná osoba? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Novela? Vzpomenete si na definici slova Konvektomat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inaugurace? Vzpomněli byste si na význam slova Právo?

Klíčová slova: kdo je Vyživovaná osoba?, informace, kdo to je, etymologie, původ slova, různé, pojem, přesný výraz, synonymum, wiki, vysvětlení, Vyživovaná osoba, formulace, popis, odborný výraz, definice

Pojem Vyživovaná osoba je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vyživovaná osoba

Hledat videa s názvem Vyživovaná osoba na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Vyživovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Vyživovaná osoba ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Vyživovaná osoba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyživovaná osoba například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Vyživovaná osoba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vyživovaná osoba? Kdo to byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživovaná osoba? Definice pojmu Vyživovaná osoba se nachází v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.