Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Kdo je to Vyživovaná osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Vyživovaná osoba?

Vyživovaná osoba je v řeči zákona ten, kdo je buď nezaopatřený (nezletilé děti nebo studující) nebo ten, kdo s někým žije ve společné domácnosti a podílí se na nákladech na bydlení (např. v manželství nebo registrovaném partnerství je to manželka, partnerka). Podrobnější vymezení pojmu vyživovaná osoba stanovuje zákon.Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vyživovaná osoba s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Novela? Víte co je Percentil? Vzpomněli byste si co znamená slovo Extravilán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vlastizrada?

Klíčová slova: význam pojmu, Vyživovaná osoba, definice, přesný význam, pojem, slovo, odborný výraz, informace, formulace, kdo to je, původ slova, lexikon, přesný výraz, význam, kdo je Vyživovaná osoba?, význam slova

Pojem Vyživovaná osoba je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Vyživovaná osoba

Vyhledat slovo Vyživovaná osoba ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vyživovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Vyživovaná osoba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Vyživovaná osoba ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyživovaná osoba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Vyživovaná osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vyživovaná osoba? Kdo to byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživovaná osoba? Definice pojmu Vyživovaná osoba se nachází v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Vyživovaná osoba i v jiné kategorii než v různé.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.