Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Kdo je to Vyživovaná osoba?

Co znamená a jaký je význam slova Vyživovaná osoba?

Vyživovaná osoba je v řeči zákona ten, kdo je buď nezaopatřený (nezletilé děti nebo studující) nebo ten, kdo s někým žije ve společné domácnosti a podílí se na nákladech na bydlení (např. v manželství nebo registrovaném partnerství je to manželka, partnerka). Podrobnější vymezení pojmu vyživovaná osoba stanovuje zákon.Kdo je to, byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživovaná osoba? Lidé, různé

Tento text (Vyživovaná osoba) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Novela? Víte, co je to Balustráda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Extravilán? Rozumíte pojmu Micelární voda?

Klíčová slova: definice, heslo, přesný výraz, etymologie, lexikon, původ slova, co je to Vyživovaná osoba?, co znamená, význam, význam slova, odborný výraz, popis, význam pojmu, synonymum, wiki, slovo

Pojem Vyživovaná osoba je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vyživovaná osoba zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Vyživovaná osoba na Youtube

Hledat výraz Vyživovaná osoba ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Vyživovaná osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Vyživovaná osoba ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyživovaná osoba například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vyživovaná osoba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vyživovaná osoba? Kdo to byl Vyživovaná osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživovaná osoba? Definice pojmu Vyživovaná osoba je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.