Kdo je to?
Kdo je Richard Gere? Životopis Richard Gere, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Richard Gere

Kdo je Richard Gere? Životopis, informace, biografie, herectví

Richard Gere, celým jménem Richard Tiffany Gere, je populární filmový herec, pocházející z anglicko-irské rodiny. Studoval filozofii a východní náboženství na univerzitě, ale studia nedokončil. Popularitu mu přinesl film Americký gigolo, díky kterému se také ocital na titulních stránkách časopisů o módě.
Vynikl ve filmech Vnitřní záležitosti a Pretty Woman. Následovaly filmy Sommersby, Prvotní strach a Nevěsta na útěku. Cenu Zlatý glóbus obdržel za film Chicago. Richard Gere často vítězí v různých anketách, jako Muž roku nebo Nejsvůdnější živý muž.Kdo je Richard Gere? Životopis Richard Gere, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Richard Gere

Národnost: USA
Datum narození: 31. srpna 1949
Místo narození: Filadelfie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Richard Gere? s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Příroda? Rozumíte pojmu Hologram? Víte, co je to Perkál? Znáte pojem Pandora Papers?

Klíčová slova: Richard Gere, herectví, wiki, datum narození, Richard Gere, zajímavosti, místo narození, wikipedie, vysvětlení, osobnosti, kdo je Richard Gere?, herectví, biografie, lexikon, narození, národnost

Pojem Richard Gere je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Richard Gere lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Richard Gere ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Richard Gere ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Richard Gere ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Richard Gere ve Wikipedii

Vyhledat heslo Richard Gere ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Gere například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Richard Gere? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Richard Gere? Kdy se narodil Richard Gere? Kde se narodil Richard Gere? Richard Gere patří do sekce Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Richard Gere třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Gere i v jiné kategorii než je herectví.