Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Psychopat?

Co znamená a jaký je význam slova Psychopat?

Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá.Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Psychopat? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Počasí? Znáte definici termínu Vzduch? Vzpomněli byste si na význam slova Adenovirus? Pamatujete si definici pojmu Pišingr?

Klíčová slova: Psychopat, kdo to je, formulace, definice, pojem, přesný výraz, heslo, synonymum, wiki, přesný význam, informace, co je to Psychopat?, význam slova, lexikon, slovo, popis

Pojem Psychopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Psychopat ve Wikipedii

Najít heslo Psychopat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Psychopat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Psychopat ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychopat například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Psychopat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Psychopat? Kdo to byl Psychopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychopat? Definice pojmu Psychopat se nachází v kategorii poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Psychopat i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.