Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Psychopat?

Co znamená a jaký je význam slova Psychopat?

Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá.Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Psychopat sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Počasí? Víte, co je to Arabská guma? Vzpomněli byste si na význam slova Adenovirus? Rozumíte pojmu Chrlič?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, původ slova, wiki, co je to Psychopat?, význam pojmu, pojem, lexikon, popis, poruchy, vysvětlení, definice, co znamená, synonymum, heslo, formulace

Pojem Psychopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Psychopat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Psychopat ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Psychopat na Google.cz

Hledat slovo Psychopat ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychopat například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Psychopat, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Psychopat? Kdo to byl Psychopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychopat? Definice pojmu Psychopat se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.