Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Psychopat?

Co znamená a jaký je význam slova Psychopat?

Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá.Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Psychopat s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Počasí? Víte co je Bungalov? Vzpomněli byste si na význam slova Adenovirus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Creative Commons?

Klíčová slova: pojem, etymologie, synonymum, poruchy, wiki, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, kdo to je, kdo je Psychopat?, význam pojmu, lexikon, definice, Psychopat, informace, přesný význam

Pojem Psychopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Psychopat

Hledat frázi Psychopat ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Psychopat ve Wikipedii

Najít pojem Psychopat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Psychopat na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychopat například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psychopat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Psychopat? Kdo to byl Psychopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychopat? Definice pojmu Psychopat je v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Psychopat hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.