Kdo je to?
Kdo je to Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Psychopat?

Jaký je význam slova Psychopat? Co to znamená?

Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá.


Kdo je to Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychopat? Lidé, poruchy

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Phishing? Vzpomenete si na definici slova Kondolence? Vzpomněli byste si na význam slova CVV? Vzpomněli byste si na význam slova Autobiografie?

Klíčová slova: wikipedie, etymologie, synonymum, přesný výraz, definice, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, formulace, poruchy, přesný výraz, poruchy, pojem, informace, původ slova

Pojem Psychopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Psychopat ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Psychopat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Psychopat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Psychopat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Psychopat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychopat například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psychopat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Psychopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychopat? Definice pojmu Psychopat se nachází v kategorii Poruchy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.