Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Psychopat?

Co znamená a jaký je význam slova Psychopat?

Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá.


Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psychopat? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Plugin? Pamatujete si definici pojmu NASA? Vzpomněli byste si na význam slova Alabastr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krumpáč?

Klíčová slova: Psychopat, poruchy, odborný výraz, slovo, formulace, synonymum, popis, kdo je Psychopat?, význam, přesný výraz, pojem, vysvětlení, přesný význam, původ slova, popis, lexikon

Pojem Psychopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Psychopat zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Psychopat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Psychopat ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Psychopat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Psychopat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychopat například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Psychopat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psychopat? Kdo to byl Psychopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychopat? Definice pojmu Psychopat je v sekci poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Psychopat i v jiné kategorii než v poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.