Kdo je to?
Kdo je to Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Psychopat?

Co znamená a jaký je význam slova Psychopat?

Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá.


Kdo je to Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychopat? Lidé, poruchy

Tento text (Psychopat) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Phishing? Znáte definici termínu Advent? Vzpomněli byste si na význam slova CVV? Pamatujete si definici pojmu Phishing?

Klíčová slova: slovo, význam slova, původ slova, přesný význam, Psychopat, popis, Psychopat, definice, pojem, odborný výraz, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, informace, poruchy, význam

Pojem Psychopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Psychopat v následujících vyhledávačích

Najít pojem Psychopat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Psychopat na Google.cz

Najít termín Psychopat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Psychopat ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Psychopat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychopat například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Psychopat, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Psychopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychopat? Definice pojmu Psychopat je v sekci Poruchy

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme taktéž hledat výraz, definici, slovo, termín např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.