Kdo je to?
Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Michaela Šojdrová?

Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis, informace, biografie, politici

Michaela Šojdrová je politička a poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, první místopředsedkyně KDU-ČSL a později předsedkyně této strany. V roce 2014 se stala poslankyní Evropského parlamentu.
V KDU-ČSL působí Michaela Šojdrová jako specialistka v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání. Původní profesí je projektantkou zahradní architektury, působila také jako učitelka francouzštiny.Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Michaela Šojdrová

Národnost: česká
Datum narození: 28. října 1963
Místo narození: Kroměříž

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michaela Šojdrová sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Darknet? Znáte pojem Hlavatka? Vzpomenete si na definici slova Melta? Vzpomenete si na definici slova Portfolio?

Klíčová slova: osobnosti, osobnost, lexikon, národnost, kdo je Michaela Šojdrová?, vysvětlení, Michaela Šojdrová, kde se narodila Michaela Šojdrová?, wiki, narození, zajímavosti, popis, život, kdy se narodila Michaela Šojdrová?, biografie, politici

Pojem Michaela Šojdrová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Michaela Šojdrová

Hledat termín Michaela Šojdrová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Michaela Šojdrová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Michaela Šojdrová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michaela Šojdrová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Michaela Šojdrová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Šojdrová například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michaela Šojdrová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Michaela Šojdrová? Kdy se narodila Michaela Šojdrová? Kde se narodila Michaela Šojdrová? Michaela Šojdrová se nachází v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Michaela Šojdrová dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Šojdrová i v jiné kategorii než je politici.