Kdo je to?
Kdo je to Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michaela Šojdrová?

Kdo je to Michaela Šojdrová? Stručný životopis

Michaela Šojdrová je politička a poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, první místopředsedkyně KDU-ČSL a později předsedkyně této strany. V roce 2014 se stala poslankyní Evropského parlamentu.
V KDU-ČSL působí Michaela Šojdrová jako specialistka v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání. Původní profesí je projektantkou zahradní architektury, působila také jako učitelka francouzštiny.Kdo je to Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Michaela Šojdrová

Národnost: česká
Datum narození: 28. října 1963
Místo narození: Kroměříž

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michaela Šojdrová sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Granola? Znáte pojem Brunch? Vzpomenete si na definici slova Gateway? Vzpomenete si na definici slova Klížka?

Klíčová slova: co je to Michaela Šojdrová?, informace, přesný význam, Michaela Šojdrová, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, definice, co znamená, kdo je Michaela Šojdrová?, synonymum, význam, přesný výraz, původ slova, wiki, slovo

Pojem Michaela Šojdrová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Michaela Šojdrová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Michaela Šojdrová ve Wikislovníku

Zkusit najít Michaela Šojdrová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Michaela Šojdrová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Šojdrová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Michaela Šojdrová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Michaela Šojdrová? Kdo to byl Michaela Šojdrová? Kdy se narodil Michaela Šojdrová? Kde se narodil Michaela Šojdrová? Michaela Šojdrová se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Michaela Šojdrová třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Šojdrová i v jiné kategorii než je politici.