Kdo je to?
Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Michaela Šojdrová

Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Michaela Šojdrová je politička a poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, první místopředsedkyně KDU-ČSL a později předsedkyně této strany. V roce 2014 se stala poslankyní Evropského parlamentu.
V KDU-ČSL působí Michaela Šojdrová jako specialistka v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání. Původní profesí je projektantkou zahradní architektury, působila také jako učitelka francouzštiny.Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Michaela Šojdrová

Národnost: česká
Datum narození: 28. října 1963
Místo narození: Kroměříž

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michaela Šojdrová sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Fimfárum? Pamatujete si definici pojmu Spektiv? Vzpomenete si na definici slova Biosféra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Germanizace?

Klíčová slova: Michaela Šojdrová, popis, politici, místo narození, osobnosti, wiki, kdy se narodila Michaela Šojdrová?, datum narození, život, politici, kdo je Michaela Šojdrová?, vysvětlení, lexikon, biografie, wikipedie, zajímavosti

Pojem Michaela Šojdrová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Michaela Šojdrová v dalších zdrojích

Hledat heslo Michaela Šojdrová na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michaela Šojdrová ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Michaela Šojdrová ve Wikislovníku

Hledat termín Michaela Šojdrová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Michaela Šojdrová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Šojdrová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michaela Šojdrová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Michaela Šojdrová? Kdy se narodila Michaela Šojdrová? Kde se narodila Michaela Šojdrová? Michaela Šojdrová je v sekci Politici

Kategorie politici, kongresmen v košili, michaela Šojdrová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Michaela Šojdrová řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Šojdrová i v jiné kategorii než je politici.