Kdo je to?
Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Michaela Šojdrová?

Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis, informace, biografie, politici

Michaela Šojdrová je politička a poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, první místopředsedkyně KDU-ČSL a později předsedkyně této strany. V roce 2014 se stala poslankyní Evropského parlamentu.
V KDU-ČSL působí Michaela Šojdrová jako specialistka v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání. Původní profesí je projektantkou zahradní architektury, působila také jako učitelka francouzštiny.Kdo je Michaela Šojdrová? Životopis Michaela Šojdrová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Michaela Šojdrová

Národnost: česká
Datum narození: 28. října 1963
Místo narození: Kroměříž

Zaujala vás biografie osobnosti Michaela Šojdrová? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Darknet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Whiskey? Vzpomenete si na definici slova Kartel? Víte co je Mykóza?

Klíčová slova: místo narození, kdy se narodila Michaela Šojdrová?, vysvětlení, život, Michaela Šojdrová, politici, kdo je Michaela Šojdrová?, zajímavosti, lexikon, biografie, Michaela Šojdrová, wikipedie, politici, osobnosti, narození, osobnost

Pojem Michaela Šojdrová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Michaela Šojdrová

Zkusit najít Michaela Šojdrová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Michaela Šojdrová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Michaela Šojdrová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Michaela Šojdrová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michaela Šojdrová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Michaela Šojdrová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Michaela Šojdrová? Kdy se narodila Michaela Šojdrová? Kde se narodila Michaela Šojdrová? Michaela Šojdrová patří do sekce Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Michaela Šojdrová třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Šojdrová i v jiné kategorii než je politici.