Kdo je to?
Kdo je Leona Gyöngyösi? Životopis Leona Gyöngyösi, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Leona Gyöngyösi

Kdo je Leona Gyöngyösi? Životopis, informace, biografie, hudba

Moderátorka Hitrádia contact s maďarskými kořeny Leona Gyöngyösi se narodila 21. listopadu 1985 v České Lípě. Je právem nazývána královnou českého gospelu. Má na triku vlastní hudební projekt Gospel Night, který je podle ní v podstatě jejím druhým dítětem.
V minulosti byla členkou New Golden Kids. Být součástí tohoto hudebního uskupení jí umožnilo zpívat již od 16 let. Nicméně nízký věk, kdy vstoupila do světa showbusinessu způsobil obrovský tlak. Měla potíže s bulvárními novináři a odsuzováním na základě negativních článků. Proto od projektu New Golden Kids ustoupila a na několik let se ztáhla.
Leona měla úspěšně rozjetou hudební kariéru, pak ale najednou z hudební branže na dlouhou dobu zmizela. Jedním z důvodů jejího náhlého neúspěchu byla zásadovost. Odmítla totiž za nabídky platit svým vlastním tělem.
Ke zpěvu gospelu ji přivedla obrovská láska k hudbě a v začátcích nepřemýšlela nad možnými finančními výnosy. Později se však ukázalo, že ji její hudba dokáže bez větších potíží uživit, jelikož kromě koncertů vystupuje na firemních večírcích, soukromých akcích a má úspěšné vánoční turné, které již tradičně zakončuje v Betlémské kapli.
Moderování v rádiu je pro ni splněným snem.
Má poměrně úspěšný instagramový účet, na kterém ji sleduje více než dvacet tisíc osob.
Leona je velmi energická žena, jíž v těle kromě české krve koluje také maďarská a slovenská. Má syna jménem Nicolas. Jinak své soukromí ale příliš nesdílí.Kdo je Leona Gyöngyösi? Životopis Leona Gyöngyösi, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Leona Gyöngyösi

Národnost: československá, česká
Datum narození: 21. listopadu 1985
Místo narození: Česká Lípa

Zaujala vás biografie osobnosti Leona Gyöngyösi? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sublime Text? Vzpomenete si na definici slova Částice? Znáte pojem Bigos? Vzpomněli byste si na význam slova Kurděje?

Klíčová slova: popis, Leona Gyöngyösi, kdo je Leona Gyöngyösi?, život, Leona Gyöngyösi, wikipedie, vysvětlení, informace, místo narození, zajímavosti, datum narození, osobnost, kdy se narodila Leona Gyöngyösi?, lexikon, kde se narodila Leona Gyöngyösi?, biografie

Pojem Leona Gyöngyösi je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Leona Gyöngyösi

Najít slovo Leona Gyöngyösi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Leona Gyöngyösi na Google.cz

Zkusit najít Leona Gyöngyösi ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Leona Gyöngyösi ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Leona Gyöngyösi ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Leona Gyöngyösi například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Leona Gyöngyösi

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Leona Gyöngyösi? Kdy se narodila Leona Gyöngyösi? Kde se narodila Leona Gyöngyösi? Leona Gyöngyösi se nachází v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Leona Gyöngyösi řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leona Gyöngyösi i v jiné kategorii než je hudba.