Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Foldyna? Životopis Jaroslav Foldyna, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslav Foldyna?

Kdo je to Jaroslav Foldyna? Stručný životopis

Jaroslav Foldyna je politik, poslanec, zastupitel a náměstek hejtmana Ústeckého kraje, místopředseda ČSSD. Vyučil se lodním mechanikem, po maturitě studoval na prešovské univerzitě.
Jaroslav Foldyna je zastáncem prolomení limitů těžby hnědého uhlí a svými výroky vyvolal protesty ekologických organizací. Je také členem pravoslavného bratrstva Řádu sv. Konstantina a Heleny a příznivcem ruských motorkářů Noční vlci.Kdo je to Jaroslav Foldyna? Životopis Jaroslav Foldyna, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jaroslav Foldyna

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1960
Místo narození: Česká Lípa

Tento text (Jaroslav Foldyna) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Podmět? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prezenční studium? Pamatujete si definici pojmu Syntaktická chyba? Víte co je Součin?

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam slova, přesný význam, informace, politici, definice, formulace, popis, pojem, heslo, Jaroslav Foldyna, lexikon, význam pojmu, kdo je Jaroslav Foldyna?, co je to Jaroslav Foldyna?

Pojem Jaroslav Foldyna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jaroslav Foldyna v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Jaroslav Foldyna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Jaroslav Foldyna na Youtube

Najít termín Jaroslav Foldyna ve Wikipedii

Vyhledat slovo Jaroslav Foldyna ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Foldyna například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaroslav Foldyna

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jaroslav Foldyna? Kdo to byl Jaroslav Foldyna? Kdy se narodil Jaroslav Foldyna? Kde se narodil Jaroslav Foldyna? Jaroslav Foldyna je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Foldyna dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Foldyna i v jiné kategorii než je politici.