Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Foldyna? Životopis Jaroslav Foldyna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jaroslav Foldyna?

Kdo je Jaroslav Foldyna? Životopis, informace, biografie, politici

Jaroslav Foldyna je politik, poslanec, zastupitel a náměstek hejtmana Ústeckého kraje, místopředseda ČSSD. Vyučil se lodním mechanikem, po maturitě studoval na prešovské univerzitě.
Jaroslav Foldyna je zastáncem prolomení limitů těžby hnědého uhlí a svými výroky vyvolal protesty ekologických organizací. Je také členem pravoslavného bratrstva Řádu sv. Konstantina a Heleny a příznivcem ruských motorkářů Noční vlci.Kdo je Jaroslav Foldyna? Životopis Jaroslav Foldyna, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jaroslav Foldyna

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1960
Místo narození: Česká Lípa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaroslav Foldyna s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Podmět? Vzpomněli byste si co označuje výraz Paragliding? Pamatujete si definici pojmu Indiánský běh? Znáte termín QR kód?

Klíčová slova: životopis, politici, datum narození, narození, místo narození, národnost, wiki, popis, wikipedie, život, osobnosti, biografie, zajímavosti, osobnost, vysvětlení, Jaroslav Foldyna

Pojem Jaroslav Foldyna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jaroslav Foldyna

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Foldyna ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Jaroslav Foldyna ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Jaroslav Foldyna na Youtube

Hledat termín Jaroslav Foldyna ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Jaroslav Foldyna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Foldyna například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaroslav Foldyna

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jaroslav Foldyna? Kdy se narodil Jaroslav Foldyna? Kde se narodil Jaroslav Foldyna? Jaroslav Foldyna je v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Foldyna řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Foldyna i v jiné kategorii než je politici.