Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Foldyna? Životopis Jaroslav Foldyna, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaroslav Foldyna?

Kdo je to Jaroslav Foldyna? Stručný životopis

Jaroslav Foldyna je politik, poslanec, zastupitel a náměstek hejtmana Ústeckého kraje, místopředseda ČSSD. Vyučil se lodním mechanikem, po maturitě studoval na prešovské univerzitě.
Jaroslav Foldyna je zastáncem prolomení limitů těžby hnědého uhlí a svými výroky vyvolal protesty ekologických organizací. Je také členem pravoslavného bratrstva Řádu sv. Konstantina a Heleny a příznivcem ruských motorkářů Noční vlci.Kdo je to Jaroslav Foldyna? Životopis Jaroslav Foldyna, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jaroslav Foldyna

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1960
Místo narození: Česká Lípa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaroslav Foldyna s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Podmět? Vzpomenete si na definici slova Variabilní symbol? Pamatujete si definici pojmu Syntaktická chyba? Vzpomněli byste si na význam slova Ikterus?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, kdo to je, etymologie, informace, politici, popis, co je to Jaroslav Foldyna?, definice, lexikon, význam pojmu, slovo, kdo je Jaroslav Foldyna?, vysvětlení, heslo, přesný význam

Pojem Jaroslav Foldyna je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jaroslav Foldyna

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Foldyna ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Jaroslav Foldyna na Google.cz

Najít termín Jaroslav Foldyna ve Wikipedii

Hledat termín Jaroslav Foldyna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Foldyna například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Jaroslav Foldyna? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jaroslav Foldyna? Kdo to byl Jaroslav Foldyna? Kdy se narodil Jaroslav Foldyna? Kde se narodil Jaroslav Foldyna? Jaroslav Foldyna se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Foldyna třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Foldyna i v jiné kategorii než je politici.