Kdo je to?
Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Kdo je to Succubus?

Jaký je význam slova Succubus? Co to znamená?

Succubus je jedním z druhů démonů křesťanských středověkých mýtů. Jedná se o upíra astrálního původu. Jeho úkolem je svádět příslušníky mužského pohlaví, pokoušet je a sexuálně vyčerpávat.
Succubus se zaměřuje hlavně na mnichy a svádí je k hříchu, může být příčinou jejich přehnaného vzrušení vedoucího až k smrti. V ženské roli succubus pouze vystupuje, měl by být bezpohlavní.Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Succubus sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ješitnost? Pamatujete si definici pojmu Šrotovné? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krátkozrakost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Internet?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, formulace, etymologie, původ slova, Succubus, vysvětlení, popis, popis, lexikon, význam pojmu, kdo to je, význam slova, pojem, slovo, co znamená

Pojem Succubus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Succubus ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Succubus ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Succubus ve Wikipedii

Vyhledat slovo Succubus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Succubus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Succubus, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Succubus? Kdo to byl Succubus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Succubus? Definice pojmu Succubus se nachází v sekci mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.