Kdo je to?
Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Kdo je to Succubus?

Jaký je význam slova Succubus? Co to znamená?

Succubus je jedním z druhů démonů křesťanských středověkých mýtů. Jedná se o upíra astrálního původu. Jeho úkolem je svádět příslušníky mužského pohlaví, pokoušet je a sexuálně vyčerpávat.
Succubus se zaměřuje hlavně na mnichy a svádí je k hříchu, může být příčinou jejich přehnaného vzrušení vedoucího až k smrti. V ženské roli succubus pouze vystupuje, měl by být bezpohlavní.Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Succubus s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Hlaholice? Vzpomenete si na definici slova Oškrt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Narážecí nástroj? Vzpomněli byste si na význam slova Učební plán?

Klíčová slova: Succubus, heslo, mytologie, slovo, etymologie, pojem, původ slova, kdo je Succubus?, co znamená, definice, vysvětlení, wiki, kdo to je, popis, co je to Succubus?, přesný význam

Pojem Succubus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Succubus ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Succubus ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Succubus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Succubus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Succubus například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Succubus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Succubus? Kdo to byl Succubus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Succubus? Definice pojmu Succubus se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.