Kdo je to?
Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Kdo je to Succubus?

Jaký je význam slova Succubus? Co to znamená?

Succubus je jedním z druhů démonů křesťanských středověkých mýtů. Jedná se o upíra astrálního původu. Jeho úkolem je svádět příslušníky mužského pohlaví, pokoušet je a sexuálně vyčerpávat.
Succubus se zaměřuje hlavně na mnichy a svádí je k hříchu, může být příčinou jejich přehnaného vzrušení vedoucího až k smrti. V ženské roli succubus pouze vystupuje, měl by být bezpohlavní.Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Succubus? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Hlaholice? Vzpomněli byste si co označuje výraz ČNB? Vzpomněli byste si co znamená slovo Narážecí nástroj? Znáte termín PF?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, co znamená, kdo je Succubus?, pojem, vysvětlení, definice, původ slova, popis, kdo to je, termín, význam pojmu, význam slova, slovo, heslo, mytologie

Pojem Succubus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Succubus ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Succubus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Succubus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Succubus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Succubus například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Succubus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Succubus? Kdo to byl Succubus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Succubus? Definice pojmu Succubus je v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.