Kdo je to?
Kdo je to Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Succubus? Lidé, mytologie

Succubus

Jaký je význam slova Succubus? Co to znamená?

Succubus je jedním z druhů démonů křesťanských středověkých mýtů. Jedná se o upíra astrálního původu. Jeho úkolem je svádět příslušníky mužského pohlaví, pokoušet je a sexuálně vyčerpávat.
Succubus se zaměřuje hlavně na mnichy a svádí je k hříchu, může být příčinou jejich přehnaného vzrušení vedoucího až k smrti. V ženské roli succubus pouze vystupuje, měl by být bezpohlavní.Kdo je to Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Succubus? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Succubus? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Jmelí? Pamatujete si definici pojmu Laparoskopie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kamizola? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ortodoxie?

Klíčová slova: popis, mytologie, vysvětlení, přesný výraz, termín, etymologie, pojem, odborný výraz, heslo, Succubus, mytologie, původ slova, lexikon, přesný výraz, význam slova, wiki

Pojem Succubus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Succubus ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Succubus ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Succubus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Succubus ve Wikipedii

Hledat frázi Succubus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Succubus například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Succubus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Succubus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Succubus? Definice pojmu Succubus je v sekci Mytologie

Kategorie mytologie, Héra, succubus, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.