Kdo je to?
Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Kdo je to Succubus?

Jaký je význam slova Succubus? Co to znamená?

Succubus je jedním z druhů démonů křesťanských středověkých mýtů. Jedná se o upíra astrálního původu. Jeho úkolem je svádět příslušníky mužského pohlaví, pokoušet je a sexuálně vyčerpávat.
Succubus se zaměřuje hlavně na mnichy a svádí je k hříchu, může být příčinou jejich přehnaného vzrušení vedoucího až k smrti. V ženské roli succubus pouze vystupuje, měl by být bezpohlavní.Kdo je to, byl Succubus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Succubus? Lidé, mytologie

Definici slova Succubus můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pohledávka? Víte co je Rituál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Purin? Vzpomněli byste si co označuje výraz AGROFERT?

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, termín, popis, vysvětlení, synonymum, kdo to je, informace, odborný výraz, formulace, pojem, přesný význam, přesný výraz, Succubus, co znamená, původ slova

Pojem Succubus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Succubus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Succubus na Google.cz

Hledat videa s názvem Succubus na Youtube

Zkusit najít frázi Succubus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Succubus například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Succubus

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Succubus? Kdo to byl Succubus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Succubus? Definice pojmu Succubus patří do sekce mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Succubus i v jiné kategorii než v mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.