Kdo je to?
Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis Judita Čeřovská, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Judita Čeřovská?

Kdo to byl Judita Čeřovská? Stručný životopis

Judita Čeřovská byla zpěvačka a šansoniérka. V počátcích kariéry měla problém se smíšeným původem. matka byla Němka, otec Čech. Rodiče byli několikrát zatčeni, část mládí strávila zpěvačka u babičky. Učila se hře na klavír, po studiu na obchodní akademii již zpívala s různými kapelami.
Až jako matka a manželka zahájila profesionální kariéru. Úspěšně vystupovala v mnoha evropských zemích, přemístění do ciziny však odmítla. Judita Čeřovská se zaměřila především na swing, jazz a šanson, vystupovala často i v televizních pořadech.Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis Judita Čeřovská, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Judita Čeřovská

Národnost: česká
Datum narození: 21. dubna 1929
Místo narození: Most
Datum úmrtí: 9. října 2001

Popis osobnosti Judita Čeřovská můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Družstevní byt? Víte, co je to Dermatovenerologie? Vzpomenete si na definici slova Sushi? Rozumíte pojmu Výklenek?

Klíčová slova: význam, kdo to je, co je to Judita Čeřovská?, etymologie, přesný význam, hudba, vysvětlení, termín, informace, lexikon, původ slova, popis, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, popis

Pojem Judita Čeřovská je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Judita Čeřovská na Google.cz

Vyhledat pojem Judita Čeřovská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Judita Čeřovská ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Judita Čeřovská ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Judita Čeřovská například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Judita Čeřovská? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Judita Čeřovská? Kdo to byl Judita Čeřovská? Kdy se narodil Judita Čeřovská? Kde se narodil Judita Čeřovská? Kdy zemřel Judita Čeřovská? Judita Čeřovská se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Judita Čeřovská dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Judita Čeřovská i v jiné kategorii než je hudba.