Kdo je to?
Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis Judita Čeřovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo byl Judita Čeřovská?

Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis, informace, biografie, hudba

Judita Čeřovská byla zpěvačka a šansoniérka. V počátcích kariéry měla problém se smíšeným původem. matka byla Němka, otec Čech. Rodiče byli několikrát zatčeni, část mládí strávila zpěvačka u babičky. Učila se hře na klavír, po studiu na obchodní akademii již zpívala s různými kapelami.
Až jako matka a manželka zahájila profesionální kariéru. Úspěšně vystupovala v mnoha evropských zemích, přemístění do ciziny však odmítla. Judita Čeřovská se zaměřila především na swing, jazz a šanson, vystupovala často i v televizních pořadech.Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis Judita Čeřovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Judita Čeřovská

Národnost: česká
Datum narození: 21. dubna 1929
Místo narození: Most
Datum úmrtí: 9. října 2001

Popis osobnosti Judita Čeřovská můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Sójové maso? Znáte definici termínu Swag? Vzpomenete si na definici slova Byrokracie? Pamatujete si definici pojmu Tupozrakost?

Klíčová slova: lexikon, národnost, datum narození, informace, Judita Čeřovská, nežijící, Judita Čeřovská, popis, zajímavosti, Kdy zemřel Judita Čeřovská, wikipedie, osobnost, osobnosti, vysvětlení, životopis, místo narození

Pojem Judita Čeřovská je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Judita Čeřovská ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Judita Čeřovská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Judita Čeřovská ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Judita Čeřovská ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Judita Čeřovská ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Judita Čeřovská například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Judita Čeřovská?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl Judita Čeřovská? Kdy se narodil Judita Čeřovská? Kde se narodil Judita Čeřovská? Kdy zemřel Judita Čeřovská? Judita Čeřovská je v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Judita Čeřovská například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Judita Čeřovská i v jiné kategorii než je hudba.