Kdo je to?
Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis Judita Čeřovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo byl Judita Čeřovská?

Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis, informace, biografie, hudba

Judita Čeřovská byla zpěvačka a šansoniérka. V počátcích kariéry měla problém se smíšeným původem. matka byla Němka, otec Čech. Rodiče byli několikrát zatčeni, část mládí strávila zpěvačka u babičky. Učila se hře na klavír, po studiu na obchodní akademii již zpívala s různými kapelami.
Až jako matka a manželka zahájila profesionální kariéru. Úspěšně vystupovala v mnoha evropských zemích, přemístění do ciziny však odmítla. Judita Čeřovská se zaměřila především na swing, jazz a šanson, vystupovala často i v televizních pořadech.Kdo byl Judita Čeřovská? Životopis Judita Čeřovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Judita Čeřovská

Národnost: česká
Datum narození: 21. dubna 1929
Místo narození: Most
Datum úmrtí: 9. října 2001

Tento text (Judita Čeřovská) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Sójové maso? Vzpomněli byste si na význam slova Abrupce? Vzpomenete si na definici slova Anatomie? Znáte definici termínu Enuréza?

Klíčová slova: život, Kdy zemřel Judita Čeřovská, nežijící, Judita Čeřovská, lexikon, popis, hudba, informace, Judita Čeřovská, zajímavosti, národnost, kdo to je, kdo je Judita Čeřovská?, wikipedie, datum narození, místo narození

Pojem Judita Čeřovská je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Judita Čeřovská lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Judita Čeřovská na Google.cz

Zkusit najít výraz Judita Čeřovská ve Wikipedii

Vyhledat termín Judita Čeřovská ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Judita Čeřovská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Judita Čeřovská ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Judita Čeřovská například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Judita Čeřovská? Stručná biografie

Teď už víte Kdo byl Judita Čeřovská? Kdy se narodil Judita Čeřovská? Kde se narodil Judita Čeřovská? Kdy zemřel Judita Čeřovská? Judita Čeřovská je v sekci Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Judita Čeřovská dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Judita Čeřovská i v jiné kategorii než je hudba.