Kdo je to?
Kdo je to Boháč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boháč? Lidé, vlastnosti

Boháč

Jaký je význam slova Boháč? Co to znamená?

Boháč je člověk, který je bohatý.
Boháč získal v průběhu života velký majetek, má dostatek peněz a žije v materiálním dostatku. Boháč má takové jmění, že nemusí řešit existenční otázky (peníze na bydlení, jídlo, uživení dětí apod.), protože je má zajištěné, ale může si dovolit kupovat i věci a služby navíc a pořizovat například věci považované za luxusní.
Pokud chceme člověka označit jako boháče, není podstatné, jak boháč svého bohatství dosáhl - může jít například o dědictví, vydělání peněz prací či podnikáním, ale v některých případech i nelegální činností.
V závislosti na historické době či na zeměpisné lokalitě se může to, co lidé vnímají jako bohatství, lišit.Kdo je to Boháč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boháč? Lidé, vlastnosti

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Emigrace? Pamatujete si definici pojmu Movember? Znáte definici termínu Erythritol? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dystopie?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný výraz, lexikon, wikipedie, slovo, heslo, význam, původ slova, synonymum, popis, co znamená, význam pojmu, definice, formulace, termín, wiki

Pojem Boháč je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín Boháč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Boháč ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Boháč ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Boháč ve vyhledávači Qwant

Najít termín Boháč na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Boháč například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Boháč

Teď už víte Kdo je to Boháč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boháč? Definice pojmu Boháč je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, naštvaný muž, boháč, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Boháč i jinde než v sekci než v vlastnosti.