Kdo je to?
Kdo je to, byl Kriminálník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminálník? Lidé, zločin

Kdo je to Kriminálník?

Jaký je význam slova Kriminálník? Co to znamená?

Kriminálník je pojmenování osoby, která spáchala trestnou činnost, za kterou si musela odbýt trest ve vězení. Může se jednat o zloděje, násilníka, vraha, paliče nebo pachatele dalších závažných činů.
Kriminálníků se okolí většinou obává, zvláště pokud se jedná o recidivisty, kteří své protizákonné činy opakují. Po návratu do běžného života často řeší problémy přizpůsobení a nalezení práce.Kdo je to, byl Kriminálník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminálník? Lidé, zločin

Definici slova Kriminálník můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Factoring? Vzpomněli byste si co označuje výraz Difúze? Vzpomněli byste si na význam slova Důkaz? Znáte termín P2P?

Klíčová slova: co znamená, heslo, přesný výraz, co je to Kriminálník?, Kriminálník, etymologie, popis, původ slova, význam pojmu, synonymum, popis, zločin, termín, lexikon, pojem, vysvětlení

Pojem Kriminálník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kriminálník

Vyhledat slovo Kriminálník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Kriminálník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kriminálník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kriminálník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kriminálník například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kriminálník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kriminálník? Kdo to byl Kriminálník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kriminálník? Definice pojmu Kriminálník se nachází v sekci zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.