prvo Kdo je to Kriminálník? Co znamená slovo, jaký má význam? Zločin
Kdo je to?
Kdo je to, byl Kriminálník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminálník? Lidé, zločin

Kdo je to Kriminálník?

Jaký je význam slova Kriminálník? Co to znamená?

Kriminálník je pojmenování osoby, která spáchala trestnou činnost, za kterou si musela odbýt trest ve vězení. Může se jednat o zloděje, násilníka, vraha, paliče nebo pachatele dalších závažných činů.
Kriminálníků se okolí většinou obává, zvláště pokud se jedná o recidivisty, kteří své protizákonné činy opakují. Po návratu do běžného života často řeší problémy přizpůsobení a nalezení práce.Kdo je to, byl Kriminálník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kriminálník? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kriminálník s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Factoring? Vzpomenete si na definici slova Epos? Vzpomněli byste si na význam slova Důkaz? Vzpomněli byste si na význam slova Skenování?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, definice, termín, kdo to je, etymologie, slovo, význam slova, heslo, původ slova, lexikon, vysvětlení, popis, kdo je Kriminálník?, přesný výraz, co je to Kriminálník?

Pojem Kriminálník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Jiné informační zdroje o pojmu Kriminálník

Hledat frázi Kriminálník na Google.cz

Najít slovo Kriminálník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Kriminálník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kriminálník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kriminálník například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Co znamená Kriminálník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Kriminálník? Kdo to byl Kriminálník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kriminálník? Definice pojmu Kriminálník se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Kriminálník hledat i v jiných kategoriích (než zločin).