Kdo je to?
Kdo je to Kriminálník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kriminálník? Lidé, zločin

Kdo je to Kriminálník?

Jaký je význam slova Kriminálník? Co to znamená?

Kriminálník je pojmenování osoby, která spáchala trestnou činnost, za kterou si musela odbýt trest ve vězení. Může se jednat o zloděje, násilníka, vraha, paliče nebo pachatele dalších závažných činů.
Kriminálníků se okolí většinou obává, zvláště pokud se jedná o recidivisty, kteří své protizákonné činy opakují. Po návratu do běžného života často řeší problémy přizpůsobení a nalezení práce.Kdo je to Kriminálník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kriminálník? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kriminálník sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Digitalizace? Znáte pojem Tečkovací strojek? Vzpomněli byste si na význam slova Umění? Vzpomenete si na definici slova Mantisa?

Klíčová slova: popis, přesný význam, pojem, původ slova, wiki, slovo, Kriminálník, co znamená, formulace, informace, význam pojmu, heslo, zločin, definice, přesný výraz, přesný výraz

Pojem Kriminálník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Kriminálník na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kriminálník ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Kriminálník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kriminálník ve Wikipedii

Vyhledat výraz Kriminálník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kriminálník například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Kriminálník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Kriminálník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kriminálník? Definice pojmu Kriminálník je v kategorii Zločin

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zločin).