Kdo je to?
Kdo je to John Tavares? Životopis John Tavares, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to John Tavares?

Kdo je to John Tavares? Stručný životopis

John Tavares je hokejista, útočník a kapitán týmu Toronto Maple Leafs. V Ontariu začal hrát malou hokejovou ligu a mládežnický hokej za Oakville Rangers a další týmy. V hlavní juniorské lize startoval na výjimku jako výjimečný hokejista. Podobně pak postoupil do NHL, zde ovšem až v roce 2009 v týmu New York Islanders. Sezónu ukončil jako druhý v bodování nováčků.
V roce 2012 byl vybrán do utkání hvězd NHL a byl také asistentem kapitána a v roce 2013 kapitánem. John Tavares hrál také za kanadskou reprezentaci.Kdo je to John Tavares? Životopis John Tavares, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě John Tavares

Národnost: Kanada
Datum narození: 20. září 1990
Místo narození: Mississauga

Zaujala vás biografie osobnosti John Tavares? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rektifikovaná dlažba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Syrovátka? Znáte pojem Nonsens? Znáte termín Eucharistie?

Klíčová slova: kdo je John Tavares?, popis, původ slova, pojem, kdo to je, sport, synonymum, popis, informace, přesný výraz, termín, lexikon, heslo, význam, definice, přesný význam

Pojem John Tavares je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem John Tavares na Google.cz

Hledat heslo John Tavares ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem John Tavares v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo John Tavares ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo John Tavares například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby John Tavares

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to John Tavares? Kdo to byl John Tavares? Kdy se narodil John Tavares? Kde se narodil John Tavares? John Tavares se nachází v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka John Tavares např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Tavares i v jiné kategorii než je sport.