Kdo je to?
Kdo je John Tavares? Životopis John Tavares, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je John Tavares?

Kdo je John Tavares? Životopis, informace, biografie, sport

John Tavares je hokejista, útočník a kapitán týmu Toronto Maple Leafs. V Ontariu začal hrát malou hokejovou ligu a mládežnický hokej za Oakville Rangers a další týmy. V hlavní juniorské lize startoval na výjimku jako výjimečný hokejista. Podobně pak postoupil do NHL, zde ovšem až v roce 2009 v týmu New York Islanders. Sezónu ukončil jako druhý v bodování nováčků.
V roce 2012 byl vybrán do utkání hvězd NHL a byl také asistentem kapitána a v roce 2013 kapitánem. John Tavares hrál také za kanadskou reprezentaci.Kdo je John Tavares? Životopis John Tavares, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě John Tavares

Národnost: Kanada
Datum narození: 20. září 1990
Místo narození: Mississauga

Líbí se stručný životopis s osobou John Tavares? Pak se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rektifikovaná dlažba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tabulátor? Znáte pojem Fosfor? Víte co je Wallpaper?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, místo narození, sport, národnost, kde se narodil John Tavares?, narození, životopis, život, kdo je John Tavares?, kdy se narodil John Tavares?, wiki, osobnosti, wikipedie, sport, biografie

Pojem John Tavares je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu John Tavares v následujících zdrojích

Vyhledat pojem John Tavares ve Wikipedii

Zkusit najít výraz John Tavares ve vyhledávači Yandex

Najít pojem John Tavares ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo John Tavares ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo John Tavares například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je John Tavares? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to John Tavares? Kdy se narodil John Tavares? Kde se narodil John Tavares? John Tavares je v kategorii Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka John Tavares třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Tavares i v jiné kategorii než je sport.