Kdo je to?
Kdo je John Tavares? Životopis John Tavares, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

John Tavares

Kdo je John Tavares? Životopis, informace, biografie, sport

John Tavares je hokejista, útočník a kapitán týmu Toronto Maple Leafs. V Ontariu začal hrát malou hokejovou ligu a mládežnický hokej za Oakville Rangers a další týmy. V hlavní juniorské lize startoval na výjimku jako výjimečný hokejista. Podobně pak postoupil do NHL, zde ovšem až v roce 2009 v týmu New York Islanders. Sezónu ukončil jako druhý v bodování nováčků.
V roce 2012 byl vybrán do utkání hvězd NHL a byl také asistentem kapitána a v roce 2013 kapitánem. John Tavares hrál také za kanadskou reprezentaci.Kdo je John Tavares? Životopis John Tavares, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě John Tavares

Národnost: Kanada
Datum narození: 20. září 1990
Místo narození: Mississauga

Líbí se stručný životopis s osobou John Tavares? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Trojčlenka? Víte, co je to Sushi? Znáte pojem Azbest? Rozumíte pojmu Finanční gramotnost?

Klíčová slova: kde se narodil John Tavares?, informace, zajímavosti, kdo je John Tavares?, datum narození, wiki, osobnosti, biografie, popis, místo narození, wikipedie, narození, John Tavares, život, vysvětlení, sport

Pojem John Tavares je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu John Tavares

Zkusit najít slovo John Tavares ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít John Tavares na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo John Tavares ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít John Tavares na Google.cz

Zkusit najít termín John Tavares ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo John Tavares například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby John Tavares

Právě nyní již víte Kdo je to John Tavares? Kdy se narodil John Tavares? Kde se narodil John Tavares? John Tavares patří do sekce Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka John Tavares řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Tavares i v jiné kategorii než je sport.