Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaromír Štětina s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Protein? Znáte definici termínu Kánoe? Víte, co je to Limita? Pamatujete si definici pojmu Exekuce?

Klíčová slova: informace, význam, význam pojmu, co znamená, formulace, synonymum, vysvětlení, slovo, co je to Jaromír Štětina?, kdo je Jaromír Štětina?, heslo, termín, lexikon, přesný výraz, politici, kdo to je

Pojem Jaromír Štětina je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jaromír Štětina

Hledat heslo Jaromír Štětina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jaromír Štětina na Youtube

Vyhledat heslo Jaromír Štětina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Jaromír Štětina ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Štětina například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Štětina?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.