Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaromír Štětina sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Katarze? Vzpomněli byste si na význam slova Křesťanství? Víte, co je to Halucinace? Znáte definici termínu Atmosféra?

Klíčová slova: co je to Jaromír Štětina?, co znamená, wiki, etymologie, definice, termín, slovo, popis, přesný výraz, synonymum, popis, odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, kdo to je, pojem

Pojem Jaromír Štětina je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jaromír Štětina lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Štětina ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jaromír Štětina na Youtube

Hledat výraz Jaromír Štětina ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Jaromír Štětina ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Štětina například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Jaromír Štětina? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.