Kdo je to?
Kdo je Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jaromír Štětina

Kdo je Jaromír Štětina? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaromír Štětina s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tilápie? Víte co je Rajský plyn? Víte, co je to Zelený trikot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Disimulace?

Klíčová slova: život, zajímavosti, popis, místo narození, politici, vysvětlení, osobnosti, kde se narodil Jaromír Štětina?, kdy se narodil Jaromír Štětina?, narození, národnost, wiki, kdo je Jaromír Štětina?, lexikon, informace, datum narození

Pojem Jaromír Štětina je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Jaromír Štětina na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Štětina ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Jaromír Štětina ve Wikislovníku

Najít heslo Jaromír Štětina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Jaromír Štětina ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Štětina například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Štětina

Právě nyní již víte Kdo je to Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina patří do kategorie Politici

Kategorie politici, bruneta politička, jaromír Štětina, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.