Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jaromír Štětina? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Protein? Rozumíte pojmu Vlys? Víte, co je to Limita? Znáte pojem Ping?

Klíčová slova: lexikon, co je to Jaromír Štětina?, etymologie, politici, popis, popis, Jaromír Štětina, definice, synonymum, formulace, vysvětlení, termín, pojem, význam slova, význam pojmu, co znamená

Pojem Jaromír Štětina je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jaromír Štětina zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaromír Štětina ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Jaromír Štětina ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Jaromír Štětina na Youtube

Vyhledat pojem Jaromír Štětina na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Štětina například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Štětina

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.