Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Tento text (Jaromír Štětina) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Intuice? Znáte pojem Watt? Víte, co je to Perkelt? Vzpomenete si na definici slova DPP?

Klíčová slova: termín, kdo to je, přesný význam, význam slova, definice, Jaromír Štětina, význam pojmu, lexikon, význam, popis, co je to Jaromír Štětina?, pojem, heslo, vysvětlení, kdo je Jaromír Štětina?, informace

Pojem Jaromír Štětina je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jaromír Štětina

Vyhledat termín Jaromír Štětina ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Jaromír Štětina na Google.cz

Hledat termín Jaromír Štětina ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Jaromír Štětina ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Štětina například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Jaromír Štětina? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.