Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jaromír Štětina?

Kdo je to Jaromír Štětina? Stručný životopis

Jaromír Štětina je politik pravicového zaměření, spisovatel a novinář. Je známým antikomunistou a také bojovníkem za zákaz komunismu. Velmi známé jsou jeho reportáže z válečných oblastí republik vzniklých po rozpadu Sovětského svazu.
Prošel více politickými funkcemi – jako nestraník zastupující Stranu zelených se v roce 2004 dostal do Senátu PČR a toto místo si udržel i v roce 2010, kdy ho podpořila TOP 09 a STAN. V roce 2014 se stal poslancem Evropského parlamentu.Kdo je to Jaromír Štětina? Životopis Jaromír Štětina, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jaromír Štětina

Národnost: česká
Datum narození: 6. dubna 1943
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaromír Štětina? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Katarze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Utopie? Víte, co je to Halucinace? Znáte termín Aforismus?

Klíčová slova: pojem, synonymum, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, popis, kdo je Jaromír Štětina?, kdo to je, definice, informace, politici, přesný výraz, Jaromír Štětina, význam slova, etymologie

Pojem Jaromír Štětina je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jaromír Štětina doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Jaromír Štětina ve Wikipedii

Hledat pojem Jaromír Štětina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Jaromír Štětina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Jaromír Štětina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Štětina například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Štětina

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jaromír Štětina? Kdo to byl Jaromír Štětina? Kdy se narodil Jaromír Štětina? Kde se narodil Jaromír Štětina? Jaromír Štětina je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Štětina např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Štětina i v jiné kategorii než je politici.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.