Kdo je to?
Kdo je Lenka Haluzová? Životopis Lenka Haluzová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Lenka Haluzová

Kdo je Lenka Haluzová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Česká herečka Lenka Haluzová se narodila 13. prosince 1989. Vystupuje také pod svým rodným jménem Lenka Jurošková.
Její první rolí byla studentka Klára Krumbachová v hořké komedii z prostředí pražských sprejerů Gympl. Tento film vznikl na motivy a v režii Tomáše Vorla staršího a zahráli si v něm známý herci jako Tomáš Vorel mladší, Jiří Mádl, Tomáš Matonoha, Zuzana Bydžovská, Tomáš Hanák a další.
Později si zahrála ještě v komedii Ulovit miliardáře, kde hlavní roli ztvárnil Tomáš Matonoha spolu s Ester Janečkovou, Jiřím Mádlem, Milem Šteindlerem, Miroslave, Etzlerem aj.
Má na kontě tři krátkometrážní filmy. V roce 2015 natočila hudební komedii Zlatý ruce v režii Jana Chramosta s Ivou Janžurovou v hlavní roli. O čtyři roky později se objevila v krátkometrážní akční komedii První akční hrdina, kterou režíroval Jan Haluza. Jejími hereckými kolegy byli Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Jiří Vyorálek a další. Posledním krátkometrážním filmem, kde si Lenka Haluzová zahrála hlavní roli je drama Bludy.
V nedávné době ji mohli diváci vidět ve vedlejší roli maminky Táni v komedii natočené podle předlohy Dominika Landsmana Deníček moderního fotra. Ústřední role zde ztvárnili oblíbení herci Jiří Mádl a Tereza Ramba.
Kromě filmů se Lenka Haluzová objevila i v několika seriálech. Prvně si zahrála epizodní roli v Ordinaci v růžové zahradě. V roce 2015 ji mohli diváci vidět v seriálu Vinaři, konkrétně v epizodě Strdínksý batman. Jen o rok později získala roli v epizodě s názvem Svědectví za mřížemi v kriminálním dramatu Atentát v režii Jiřího Chlumského a Petra Nikolaeva.
V současné době je Lenka Haluzková maminkou a pracuje jako moderátorka na Rádiu Impuls.Kdo je Lenka Haluzová? Životopis Lenka Haluzová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Lenka Haluzová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 13. prosince 1989

Tento text (Lenka Haluzová) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Melamin? Víte co je Arogance? Znáte definici termínu Hatchback? Vzpomněli byste si co označuje výraz Performance?

Klíčová slova: životopis, Lenka Haluzová, osobnost, datum narození, herectví, kdo je Lenka Haluzová?, život, wiki, biografie, informace, herectví, lexikon, Lenka Haluzová, kdy se narodila Lenka Haluzová?, národnost, zajímavosti

Pojem Lenka Haluzová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Lenka Haluzová

Hledat videa s názvem Lenka Haluzová na Youtube

Najít termín Lenka Haluzová na Google obrázcích

Vyhledat termín Lenka Haluzová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Lenka Haluzová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Lenka Haluzová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Haluzová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lenka Haluzová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Lenka Haluzová? Kdy se narodila Lenka Haluzová? Lenka Haluzová patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, vlnky herečka, lenka Haluzová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Lenka Haluzová dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Haluzová i v jiné kategorii než je herectví.