Kdo je to?
Kdo je Gabriela Franková? Životopis Gabriela Franková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Gabriela Franková?

Kdo je Gabriela Franková? Životopis, informace, biografie, modeling

Gabriela Franková se modelingu věnuje již od útlého dětství. Dětskou módu začala předvádět coby holčička z první třídy. Po dovršení čtrnácti let se začala modelingu věnovat aktivně. Jejími prvními předváděcími akcemi se staly veletržní mola v Brně. Tam si jí všiml Osmany Laffita, pro kterého také předváděla. Další slavní čeští návrháři na sebe nenechali dlouho čekat. Její kariéra začínala nabírat na tempu. Ještě dříve, než se stala v roce 2014 Českou Miss, brázdila přehlídková mola v Miláně, Istanbulu a v Bratislavě.
Gabriela pochází z Brna, kde také vystudovala. Nejprve základní školu, při níž se věnovala tenisu a divadlu. Hrála na klavír, dělala gymnastiku a tancovala latinskoamerické tance. Tyhle aktivity jí vydržely až do jejích 14 let, kdy musela bohužel se sportem skončit, díky onemocnění streptokokem. Poté v roce 2009 nastoupila na gymnázium na Třídě kapitána Jaroše v Brně, aby po jeho absolvování v roce 2013 nastoupila na Národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické, obor ekonomie. Po roce ale školu přerušila, neboť se účastnila soutěže Česká Miss. Tam zažila triumf v podobě zlaté korunky. Titulu si užívala přesně rok. Začala opět studovat, tentokrát nastoupila na Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, aby v roce 2020 úspěšně převzala diplom s titulem Mgr.
Už během studia byla velice aktivní nejen v modelingu, ale také v soukromých aktivitách. Ovládá několik světových jazyků. Perfektně se domluví anglicky a německy, má základy italštiny a turečtiny. Tři roky se učila francouzsky a na vysoké školy položila základy ruštiny a španělštiny. Dokonce absolvovala jednu hodinu kreolštiny.
Tyto veškeré dovednosti perfektně zúročila, když v roce 2013 založila vlastní modelingovou a hostesingovou agenturu Frankly models.Kdo je Gabriela Franková? Životopis Gabriela Franková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Gabriela Franková

Národnost: česká
Datum narození: 25. prosince 1993
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gabriela Franková s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Humanismus? Znáte definici termínu Infarkt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Unisex? Pamatujete si definici pojmu Skiatlon?

Klíčová slova: život, lexikon, datum narození, kdy se narodila Gabriela Franková?, Gabriela Franková, Gabriela Franková, životopis, modeling, informace, osobnost, osobnosti, národnost, kde se narodila Gabriela Franková?, narození, kdo je Gabriela Franková?, modeling

Pojem Gabriela Franková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Gabriela Franková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Gabriela Franková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Gabriela Franková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Gabriela Franková ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Gabriela Franková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Franková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Gabriela Franková?

Právě jste zjistili Kdo je to Gabriela Franková? Kdy se narodila Gabriela Franková? Kde se narodila Gabriela Franková? Gabriela Franková patří do sekce Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Gabriela Franková kupř.v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Franková i v jiné kategorii než je modeling.