Kdo je to?
Kdo je Gabriela Franková? Životopis Gabriela Franková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Gabriela Franková

Kdo je Gabriela Franková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Gabriela Franková se modelingu věnuje již od útlého dětství. Dětskou módu začala předvádět coby holčička z první třídy. Po dovršení čtrnácti let se začala modelingu věnovat aktivně. Jejími prvními předváděcími akcemi se staly veletržní mola v Brně. Tam si jí všiml Osmany Laffita, pro kterého také předváděla. Další slavní čeští návrháři na sebe nenechali dlouho čekat. Její kariéra začínala nabírat na tempu. Ještě dříve, než se stala v roce 2014 Českou Miss, brázdila přehlídková mola v Miláně, Istanbulu a v Bratislavě.
Gabriela pochází z Brna, kde také vystudovala. Nejprve základní školu, při níž se věnovala tenisu a divadlu. Hrála na klavír, dělala gymnastiku a tancovala latinskoamerické tance. Tyhle aktivity jí vydržely až do jejích 14 let, kdy musela bohužel se sportem skončit, díky onemocnění streptokokem. Poté v roce 2009 nastoupila na gymnázium na Třídě kapitána Jaroše v Brně, aby po jeho absolvování v roce 2013 nastoupila na Národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické, obor ekonomie. Po roce ale školu přerušila, neboť se účastnila soutěže Česká Miss. Tam zažila triumf v podobě zlaté korunky. Titulu si užívala přesně rok. Začala opět studovat, tentokrát nastoupila na Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, aby v roce 2020 úspěšně převzala diplom s titulem Mgr.
Už během studia byla velice aktivní nejen v modelingu, ale také v soukromých aktivitách. Ovládá několik světových jazyků. Perfektně se domluví anglicky a německy, má základy italštiny a turečtiny. Tři roky se učila francouzsky a na vysoké školy položila základy ruštiny a španělštiny. Dokonce absolvovala jednu hodinu kreolštiny.
Tyto veškeré dovednosti perfektně zúročila, když v roce 2013 založila vlastní modelingovou a hostesingovou agenturu Frankly models.Kdo je Gabriela Franková? Životopis Gabriela Franková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Gabriela Franková

Národnost: česká
Datum narození: 25. prosince 1993
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Gabriela Franková můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Diak? Znáte definici termínu Ústní podání? Vzpomněli byste si co znamená slovo Číselná řada? Pamatujete si definici pojmu Darjeeling?

Klíčová slova: kdo je Gabriela Franková?, zajímavosti, vysvětlení, modeling, wikipedie, lexikon, národnost, místo narození, životopis, osobnost, biografie, narození, kdy se narodila Gabriela Franková?, Gabriela Franková, wiki, osobnosti

Pojem Gabriela Franková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Gabriela Franková ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Gabriela Franková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Gabriela Franková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Gabriela Franková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gabriela Franková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Franková například ve Wikislovníku, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gabriela Franková

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Gabriela Franková? Kdy se narodila Gabriela Franková? Kde se narodila Gabriela Franková? Gabriela Franková je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, zrzka vlny, gabriela Franková, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Gabriela Franková dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Franková i v jiné kategorii než je modeling.