Kdo je to?
Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Kdo je to Vojvoda Krok?

Co znamená a jaký je význam slova Vojvoda Krok?

Vojvoda Krok měl být vojvodou a soudcem kmene Čechů. Jedná se o bájnou postavu, známou také jako otec kněžen Libuše, Kazi a Tety. Je zmiňován již v Kosmově kronice, kde se objevil jako soudce a vládce nejstarších obyvatel Čech.
Vojvoda Krok měl být zámožným hradním pánem, který se vyznačoval nejen bohatstvím, ale i důmyslem a rozvahou. Proto od něj lidé žádali rozsudky ve svých sporech. Jeho vlastnosti po něm zdědily jeho tři dcery.Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vojvoda Krok? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Steam? Vzpomněli byste si na význam slova ČSN? Víte, co je to Enuréza? Znáte definici termínu Plichta?

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, formulace, kdo to je, wiki, heslo, význam slova, mytologie, lexikon, kdo je Vojvoda Krok?, přesný význam, přesný výraz, co je to Vojvoda Krok?, etymologie, popis, původ slova

Pojem Vojvoda Krok je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Vojvoda Krok ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vojvoda Krok ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Vojvoda Krok na Google.cz

Najít pojem Vojvoda Krok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojvoda Krok například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Vojvoda Krok, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vojvoda Krok? Kdo to byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vojvoda Krok? Definice pojmu Vojvoda Krok je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.