Kdo je to?
Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Kdo je to Vojvoda Krok?

Co znamená a jaký je význam slova Vojvoda Krok?

Vojvoda Krok měl být vojvodou a soudcem kmene Čechů. Jedná se o bájnou postavu, známou také jako otec kněžen Libuše, Kazi a Tety. Je zmiňován již v Kosmově kronice, kde se objevil jako soudce a vládce nejstarších obyvatel Čech.
Vojvoda Krok měl být zámožným hradním pánem, který se vyznačoval nejen bohatstvím, ale i důmyslem a rozvahou. Proto od něj lidé žádali rozsudky ve svých sporech. Jeho vlastnosti po něm zdědily jeho tři dcery.Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vojvoda Krok? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcie? Pamatujete si definici pojmu Altán? Víte, co je to Mansarda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konzola?

Klíčová slova: termín, etymologie, popis, co je to Vojvoda Krok?, přesný výraz, význam, mytologie, informace, odborný výraz, popis, slovo, význam pojmu, přesný význam, Vojvoda Krok, pojem, původ slova

Pojem Vojvoda Krok je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Vojvoda Krok zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Vojvoda Krok ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Vojvoda Krok v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Vojvoda Krok ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Vojvoda Krok ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojvoda Krok například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Vojvoda Krok? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vojvoda Krok? Kdo to byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vojvoda Krok? Definice pojmu Vojvoda Krok je v sekci mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Vojvoda Krok i jinde než v sekci než v mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.