Kdo je to?
Kdo je to Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Kdo je to Vojvoda Krok?

Jaký je význam slova Vojvoda Krok? Co to znamená?

Vojvoda Krok měl být vojvodou a soudcem kmene Čechů. Jedná se o bájnou postavu, známou také jako otec kněžen Libuše, Kazi a Tety. Je zmiňován již v Kosmově kronice, kde se objevil jako soudce a vládce nejstarších obyvatel Čech.
Vojvoda Krok měl být zámožným hradním pánem, který se vyznačoval nejen bohatstvím, ale i důmyslem a rozvahou. Proto od něj lidé žádali rozsudky ve svých sporech. Jeho vlastnosti po něm zdědily jeho tři dcery.Kdo je to Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vojvoda Krok sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcie? Vzpomenete si na definici slova Avon? Víte, co je to Plagiát? Vzpomněli byste si na význam slova MMS?

Klíčová slova: co znamená, definice, popis, informace, synonymum, wiki, původ slova, odborný výraz, pojem, wikipedie, termín, etymologie, přesný význam, přesný výraz, slovo, mytologie

Pojem Vojvoda Krok je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Vojvoda Krok v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Vojvoda Krok ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Vojvoda Krok ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Vojvoda Krok ve Wikislovníku

Najít heslo Vojvoda Krok ve Wikipedii

Zkusit najít Vojvoda Krok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojvoda Krok například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Vojvoda Krok, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Vojvoda Krok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vojvoda Krok? Definice pojmu Vojvoda Krok je v kategorii Mytologie

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Vojvoda Krok i v jiné části webu než je kategorie mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.