Kdo je to?
Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Kdo je to Vojvoda Krok?

Co znamená a jaký je význam slova Vojvoda Krok?

Vojvoda Krok měl být vojvodou a soudcem kmene Čechů. Jedná se o bájnou postavu, známou také jako otec kněžen Libuše, Kazi a Tety. Je zmiňován již v Kosmově kronice, kde se objevil jako soudce a vládce nejstarších obyvatel Čech.
Vojvoda Krok měl být zámožným hradním pánem, který se vyznačoval nejen bohatstvím, ale i důmyslem a rozvahou. Proto od něj lidé žádali rozsudky ve svých sporech. Jeho vlastnosti po něm zdědily jeho tři dcery.Kdo je to, byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vojvoda Krok? Lidé, mytologie

Tento text (Vojvoda Krok) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Adobe air? Znáte pojem Pesimismus? Víte, co je to Pišingr? Vzpomenete si na definici slova Garant?

Klíčová slova: definice, termín, wiki, přesný význam, heslo, Vojvoda Krok, popis, kdo je Vojvoda Krok?, mytologie, slovo, synonymum, odborný výraz, formulace, význam slova, pojem, přesný výraz

Pojem Vojvoda Krok je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Vojvoda Krok na Youtube

Vyhledat heslo Vojvoda Krok ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Vojvoda Krok ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Vojvoda Krok ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojvoda Krok například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vojvoda Krok

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vojvoda Krok? Kdo to byl Vojvoda Krok? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vojvoda Krok? Definice pojmu Vojvoda Krok je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.