Kdo je to?
Kdo je to Coura? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Coura? Lidé, hanlivé

Coura

Co znamená a jaký je význam slova Coura?

Coura je hanlivé označení pro ženu, která myslí na své potěšení a často střídá sexuální partnery. Také se to používá ve smyslu jinak nepořádná žena. Nemusí se se jednat o prostitutku. Souloží pro svoji radost, ne pro peníze. Coura je také žena, která vyhledává náhodné sexuální románky a není schopná si udržet dlouhodobý vztah. Původ slova coura můžeme hledat ve slovesu courat se. Podobná synonyma pro slovo coura jsou kurvička, běhna, čůza, špindíra, děvka, poběhlice, fuchtle, flundra, prostitutka, kurva.


Kdo je to Coura? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Coura? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Coura? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obsese? Rozumíte pojmu Gastroskopie? Víte, co je to Cystoskopie? Znáte pojem Glutasol?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, Coura, etymologie, lexikon, odborný výraz, slovo, hanlivé, wiki, formulace, význam, definice, význam slova, synonymum, termín, pojem

Pojem Coura je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Coura ve Wikipedii

Vyhledat pojem Coura ve Wikislovníku

Najít pojem Coura v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Coura ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Coura ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Coura například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Coura

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Coura? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Coura? Definice pojmu Coura je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).