Kdo je to?
Kdo je to Kali? Životopis Kali, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kali?

Kdo je to Kali? Stručný životopis

Kali je umělecký pseudonym slovenského rapera Kolomana Magyariho. Svá vystoupení začal v roce 2008, o dva roky později vydal album Pod maskou je pravda a bezprostředně po něm album Na čo čakať. Protože čelil finančním potížím, zamýšlel jako poslední vydat album Konec je nový začátek. O konci kariéry znovu uvažoval po albu Zlý príklad, podobně i po vydání alba Dezert.
Jeho nejnovějším albem bylo v roce 2018 Dovi Dopo, Kali později plánoval vydat své nejúspěšnější skladby, které by přehrála naživo vybraná hudební skupina.Kdo je to Kali? Životopis Kali, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Kali

Národnost: slovenská
Datum narození: 29. prosinec 1982
Místo narození: Bratislava

Zaujala vás biografie osobnosti Kali? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Řeřicha? Znáte pojem Družstevní byt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Matrix? Vzpomenete si na definici slova Dysplazie?

Klíčová slova: popis, Kali, co je to Kali?, termín, lexikon, hudba, co znamená, pojem, formulace, přesný význam, kdo je Kali?, vysvětlení, význam, odborný výraz, původ slova, popis

Pojem Kali je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Kali ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kali ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Kali ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kali ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kali například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Kali? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kali? Kdo to byl Kali? Kdy se narodil Kali? Kde se narodil Kali? Kali se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Kali dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kali i v jiné kategorii než je hudba.