Kdo je to?
Kdo je Kali? Životopis Kali, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kali

Kdo je Kali? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Kali je umělecký pseudonym slovenského rapera Kolomana Magyariho. Svá vystoupení začal v roce 2008, o dva roky později vydal album Pod maskou je pravda a bezprostředně po něm album Na čo čakať. Protože čelil finančním potížím, zamýšlel jako poslední vydat album Konec je nový začátek. O konci kariéry znovu uvažoval po albu Zlý príklad, podobně i po vydání alba Dezert.
Jeho nejnovějším albem bylo v roce 2018 Dovi Dopo, Kali později plánoval vydat své nejúspěšnější skladby, které by přehrála naživo vybraná hudební skupina.Kdo je Kali? Životopis Kali, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Kali

Národnost: slovenská
Datum narození: 29. prosinec 1982
Místo narození: Bratislava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kali? s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Kybernetika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rašeliniště? Vzpomněli byste si co označuje výraz Toxoplazmóza? Znáte termín Kavitace?

Klíčová slova: narození, zajímavosti, vysvětlení, Kali, biografie, život, wikipedie, osobnosti, lexikon, kdo je Kali?, wiki, popis, životopis, národnost, kdy se narodil Kali?, datum narození

Pojem Kali je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Kali ve Wikipedii

Vyhledat pojem Kali na Google.cz

Zkusit najít Kali ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kali na Youtube

Vyhledat pojem Kali na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kali například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Kali?

Právě nyní již víte Kdo je to Kali? Kdy se narodil Kali? Kde se narodil Kali? Kali se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, housle nástroj, kali, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Kali řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kali i v jiné kategorii než je hudba.