Kdo je to?
Kdo je to Kali? Životopis Kali, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kali?

Kdo je to Kali? Stručný životopis

Kali je umělecký pseudonym slovenského rapera Kolomana Magyariho. Svá vystoupení začal v roce 2008, o dva roky později vydal album Pod maskou je pravda a bezprostředně po něm album Na čo čakať. Protože čelil finančním potížím, zamýšlel jako poslední vydat album Konec je nový začátek. O konci kariéry znovu uvažoval po albu Zlý príklad, podobně i po vydání alba Dezert.
Jeho nejnovějším albem bylo v roce 2018 Dovi Dopo, Kali později plánoval vydat své nejúspěšnější skladby, které by přehrála naživo vybraná hudební skupina.Kdo je to Kali? Životopis Kali, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Kali

Národnost: slovenská
Datum narození: 29. prosinec 1982
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Kali? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Řeřicha? Znáte termín Superhrubá mzda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Matrix? Víte, co je to Úvěrový podvod?

Klíčová slova: popis, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, co znamená, wiki, co je to Kali?, původ slova, lexikon, formulace, informace, etymologie, odborný výraz, význam, definice, hudba

Pojem Kali je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Kali ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kali ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kali ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kali na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kali například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kali

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kali? Kdo to byl Kali? Kdy se narodil Kali? Kde se narodil Kali? Kali je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Kali řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kali i v jiné kategorii než je hudba.