Kdo je to?
Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Veselovský?

Kdo je to Martin Veselovský? Stručný životopis

Martin Veselovský je redaktor a moderátor, působící v televizi, rozhlase i na internetu. Po gymnáziu nastoupil ke studiu historie na FF UK, studia však nedokončil. Jako moderátor se prosadil nedříve v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. Poté přešel k Evropě 2. V televizi nastoupil na stanici Prima, později nastoupil do TV Nova, kde moderoval různé pořady, jako třeba diskuzní pořad Sedmička. Přitom působil v Českém rozhlase a Radiožurnálu a krátce moderoval i pro Českou televizi.
V roce 2014 se Martin Veselovský stal spoluzakladatelem DVTV. Je nositelem více ocenění, například Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Martin Veselovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1972
Místo narození: Vrchlabí

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Veselovský? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Acidóza? Rozumíte pojmu Leasing? Vzpomněli byste si na význam slova Sádrokarton? Znáte pojem Zápočtový list?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, kdo je Martin Veselovský?, Martin Veselovský, vysvětlení, popis, co je to Martin Veselovský?, definice, slovo, etymologie, původ slova, heslo, synonymum, přesný význam, novináři, význam pojmu

Pojem Martin Veselovský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Martin Veselovský ve Wikipedii

Najít výraz Martin Veselovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Martin Veselovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Martin Veselovský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Veselovský například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Martin Veselovský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Veselovský? Kdo to byl Martin Veselovský? Kdy se narodil Martin Veselovský? Kde se narodil Martin Veselovský? Martin Veselovský je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Martin Veselovský třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Veselovský i v jiné kategorii než je novináři.