Kdo je to?
Kdo je Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Martin Veselovský?

Kdo je Martin Veselovský? Životopis, informace, biografie, novináři

Martin Veselovský je redaktor a moderátor, působící v televizi, rozhlase i na internetu. Po gymnáziu nastoupil ke studiu historie na FF UK, studia však nedokončil. Jako moderátor se prosadil nedříve v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. Poté přešel k Evropě 2. V televizi nastoupil na stanici Prima, později nastoupil do TV Nova, kde moderoval různé pořady, jako třeba diskuzní pořad Sedmička. Přitom působil v Českém rozhlase a Radiožurnálu a krátce moderoval i pro Českou televizi.
V roce 2014 se Martin Veselovský stal spoluzakladatelem DVTV. Je nositelem více ocenění, například Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Martin Veselovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1972
Místo narození: Vrchlabí

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Veselovský? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Segway? Znáte definici termínu Wordpress? Vzpomněli byste si na význam slova Rehabilitace? Pamatujete si definici pojmu Decentralizace?

Klíčová slova: wikipedie, popis, kdy se narodil Martin Veselovský?, datum narození, novináři, životopis, wiki, vysvětlení, národnost, kde se narodil Martin Veselovský?, lexikon, osobnosti, informace, Martin Veselovský, zajímavosti, kdo je Martin Veselovský?

Pojem Martin Veselovský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Martin Veselovský doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Martin Veselovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Martin Veselovský ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Martin Veselovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Martin Veselovský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Martin Veselovský na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Veselovský například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Martin Veselovský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Veselovský? Kdy se narodil Martin Veselovský? Kde se narodil Martin Veselovský? Martin Veselovský je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Martin Veselovský kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Veselovský i v jiné kategorii než je novináři.