Kdo je to?
Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Veselovský?

Kdo je to Martin Veselovský? Stručný životopis

Martin Veselovský je redaktor a moderátor, působící v televizi, rozhlase i na internetu. Po gymnáziu nastoupil ke studiu historie na FF UK, studia však nedokončil. Jako moderátor se prosadil nedříve v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. Poté přešel k Evropě 2. V televizi nastoupil na stanici Prima, později nastoupil do TV Nova, kde moderoval různé pořady, jako třeba diskuzní pořad Sedmička. Přitom působil v Českém rozhlase a Radiožurnálu a krátce moderoval i pro Českou televizi.
V roce 2014 se Martin Veselovský stal spoluzakladatelem DVTV. Je nositelem více ocenění, například Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Martin Veselovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1972
Místo narození: Vrchlabí

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Veselovský? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Altruismus? Vzpomenete si na definici slova Lombardní sazba? Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Vzpomněli byste si na význam slova Frappé?

Klíčová slova: co je to Martin Veselovský?, Martin Veselovský, co znamená, vysvětlení, popis, slovo, pojem, přesný význam, termín, novináři, synonymum, význam, wiki, kdo to je, definice, původ slova

Pojem Martin Veselovský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Veselovský ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Martin Veselovský ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Martin Veselovský ve Wikipedii

Vyhledat výraz Martin Veselovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Veselovský například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Martin Veselovský? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Veselovský? Kdo to byl Martin Veselovský? Kdy se narodil Martin Veselovský? Kde se narodil Martin Veselovský? Martin Veselovský je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Veselovský třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Veselovský i v jiné kategorii než je novináři.