Kdo je to?
Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Veselovský?

Kdo je to Martin Veselovský? Stručný životopis

Martin Veselovský je redaktor a moderátor, působící v televizi, rozhlase i na internetu. Po gymnáziu nastoupil ke studiu historie na FF UK, studia však nedokončil. Jako moderátor se prosadil nedříve v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. Poté přešel k Evropě 2. V televizi nastoupil na stanici Prima, později nastoupil do TV Nova, kde moderoval různé pořady, jako třeba diskuzní pořad Sedmička. Přitom působil v Českém rozhlase a Radiožurnálu a krátce moderoval i pro Českou televizi.
V roce 2014 se Martin Veselovský stal spoluzakladatelem DVTV. Je nositelem více ocenění, například Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Martin Veselovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1972
Místo narození: Vrchlabí

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Veselovský s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Altruismus? Víte co je Krokvice? Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Vzpomněli byste si co označuje výraz Astma?

Klíčová slova: synonymum, wiki, termín, přesný význam, význam, slovo, odborný výraz, popis, novináři, význam slova, význam pojmu, definice, pojem, kdo to je, formulace, vysvětlení

Pojem Martin Veselovský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Martin Veselovský ve Wikipedii

Najít slovo Martin Veselovský ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Martin Veselovský ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Martin Veselovský na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Veselovský například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Veselovský

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Martin Veselovský? Kdo to byl Martin Veselovský? Kdy se narodil Martin Veselovský? Kde se narodil Martin Veselovský? Martin Veselovský se nachází v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Martin Veselovský dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Veselovský i v jiné kategorii než je novináři.