Kdo je to?
Kdo je to Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mažoretka? Lidé, profese

Kdo je to Mažoretka?

Jaký je význam slova Mažoretka? Co to znamená?

Mažoretka je sportovkyně, která se věnuje specifickému druhu tance a pohybu a pracuje s hůlkou – batonem. Nejčastěji je součástí skupiny, která na hudbu pochoduje a provádí sestavy pohybů.
Mažoretka má uniformu nebo kostým, pochoduje jak na hudbu dechovou, tak moderní. Klasická mažoretka se zaměřuje především na držení těla techniku pochodování.Kdo je to Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mažoretka? Lidé, profese

Definici slova Mažoretka můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sepse? Vzpomenete si na definici slova Pneumokok? Víte, co je to Sčítanec? Vzpomněli byste si na význam slova Rooibos?

Klíčová slova: lexikon, slovo, termín, přesný výraz, profese, synonymum, wiki, význam pojmu, heslo, wikipedie, odborný výraz, Mažoretka, původ slova, co znamená, pojem, formulace

Pojem Mažoretka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Mažoretka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Mažoretka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mažoretka ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Mažoretka na Google obrázcích

Zkusit najít termín Mažoretka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mažoretka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mažoretka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mažoretka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mažoretka? Definice pojmu Mažoretka se nachází v sekci Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, termín, heslo, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?