Kdo je to?
Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Kdo je to Mažoretka?

Co znamená a jaký je význam slova Mažoretka?

Mažoretka je sportovkyně, která se věnuje specifickému druhu tance a pohybu a pracuje s hůlkou – batonem. Nejčastěji je součástí skupiny, která na hudbu pochoduje a provádí sestavy pohybů.
Mažoretka má uniformu nebo kostým, pochoduje jak na hudbu dechovou, tak moderní. Klasická mažoretka se zaměřuje především na držení těla techniku pochodování.Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Definici slova Mažoretka můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Suflé? Rozumíte pojmu Sutura? Víte, co je to Pyramida? Znáte pojem VIP?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, synonymum, popis, význam pojmu, wiki, kdo to je, význam slova, etymologie, profese, slovo, co znamená, formulace, lexikon, termín, heslo

Pojem Mažoretka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Mažoretka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mažoretka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Mažoretka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Mažoretka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mažoretka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Mažoretka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mažoretka? Kdo to byl Mažoretka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mažoretka? Definice pojmu Mažoretka se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?