Kdo je to?
Kdo je to Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mažoretka? Lidé, profese

Mažoretka

Jaký je význam slova Mažoretka? Co to znamená?

Mažoretka je sportovkyně, která se věnuje specifickému druhu tance a pohybu a pracuje s hůlkou – batonem. Nejčastěji je součástí skupiny, která na hudbu pochoduje a provádí sestavy pohybů.
Mažoretka má uniformu nebo kostým, pochoduje jak na hudbu dechovou, tak moderní. Klasická mažoretka se zaměřuje především na držení těla techniku pochodování.Kdo je to Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mažoretka? Lidé, profese

Sdílejte text pojmu Mažoretka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Skanzen? Znáte termín Solamyl? Víte, co je to Rosný bod? Víte, co je to Chytrý telefon?

Klíčová slova: původ slova, Mažoretka, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, profese, popis, termín, co znamená, wikipedie, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, formulace, heslo

Pojem Mažoretka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mažoretka zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Mažoretka na Youtube

Hledat pojem Mažoretka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Mažoretka ve Wikipedii

Najít výraz Mažoretka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Mažoretka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mažoretka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Mažoretka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Mažoretka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mažoretka? Definice pojmu Mažoretka se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, policista, mažoretka, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?