Kdo je to?
Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Kdo je to Mažoretka?

Co znamená a jaký je význam slova Mažoretka?

Mažoretka je sportovkyně, která se věnuje specifickému druhu tance a pohybu a pracuje s hůlkou – batonem. Nejčastěji je součástí skupiny, která na hudbu pochoduje a provádí sestavy pohybů.
Mažoretka má uniformu nebo kostým, pochoduje jak na hudbu dechovou, tak moderní. Klasická mažoretka se zaměřuje především na držení těla techniku pochodování.Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Tento text (Mažoretka) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Suflé? Vzpomněli byste si co označuje výraz Makaróny? Víte, co je to Pyramida? Znáte termín Plazma?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, informace, definice, lexikon, kdo to je, formulace, etymologie, heslo, slovo, kdo je Mažoretka?, termín, přesný význam, přesný výraz, profese, popis

Pojem Mažoretka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Mažoretka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mažoretka ve Wikimedia Commons

Najít termín Mažoretka ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Mažoretka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mažoretka například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Mažoretka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mažoretka? Kdo to byl Mažoretka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mažoretka? Definice pojmu Mažoretka je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?