Kdo je to?
Kdo je to, byl Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spratek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Spratek?

Co znamená a jaký je význam slova Spratek?

Spratek bylo původně pojmenování pro kůži z nedonošeného zvířete, většinou jehněte či telete nebo přímo pro předčasně narozené mládě, nedochůdče.
V současnosti se slovem spratek označuje drobné dítě nebo dítě, které neustále zlobí a dělá problémy. Příčinou spratkova chování bývá často nedůsledná a volná výchova rodičů.


Kdo je to, byl Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spratek? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Spratek se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Carving? Vzpomenete si na definici slova Řípa? Znáte definici termínu Dělená strava? Vzpomněli byste si na význam slova Šestá nemoc?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Spratek?, wiki, hanlivé, pojem, popis, význam slova, význam pojmu, co je to Spratek?, přesný výraz, formulace, původ slova, Spratek, vysvětlení, popis, informace

Pojem Spratek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Spratek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Spratek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Spratek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Spratek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Spratek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Spratek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Spratek? Kdo to byl Spratek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spratek? Definice pojmu Spratek je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.