Kdo je to?
Kdo je to Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spratek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Spratek?

Jaký je význam slova Spratek? Co to znamená?

Spratek bylo původně pojmenování pro kůži z nedonošeného zvířete, většinou jehněte či telete nebo přímo pro předčasně narozené mládě, nedochůdče.
V současnosti se slovem spratek označuje drobné dítě nebo dítě, které neustále zlobí a dělá problémy. Příčinou spratkova chování bývá často nedůsledná a volná výchova rodičů.


Kdo je to Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spratek? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spratek s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Carving? Vzpomněli byste si co označuje výraz Follower? Znáte definici termínu Vinkulace? Znáte termín Enduro?

Klíčová slova: hanlivé, význam pojmu, slovo, definice, přesný výraz, Spratek, přesný význam, wikipedie, hanlivé, význam slova, etymologie, přesný výraz, wiki, heslo, co znamená, pojem

Pojem Spratek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Spratek ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spratek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Spratek na Google obrázcích

Hledat výraz Spratek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Spratek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Spratek například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Spratek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Spratek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spratek? Definice pojmu Spratek je v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.