Kdo je to?
Kdo je to Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spratek? Lidé, hanlivé

Spratek

Co znamená a jaký je význam slova Spratek?

Spratek bylo původně pojmenování pro kůži z nedonošeného zvířete, většinou jehněte či telete nebo přímo pro předčasně narozené mládě, nedochůdče.
V současnosti se slovem spratek označuje drobné dítě nebo dítě, které neustále zlobí a dělá problémy. Příčinou spratkova chování bývá často nedůsledná a volná výchova rodičů.


Kdo je to Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spratek? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Spratek doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Sekulární? Vzpomněli byste si na význam slova Tatarák? Znáte definici termínu Softball? Znáte definici termínu Komaxit?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, význam, slovo, synonymum, formulace, význam pojmu, wiki, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, termín, popis, Spratek, informace, původ slova

Pojem Spratek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Spratek na Google.cz

Najít pojem Spratek ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Spratek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Spratek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Spratek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Spratek například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spratek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spratek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spratek? Definice pojmu Spratek se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výrazřekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Spratek hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).