Kdo je to?
Kdo je to Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spratek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Spratek?

Co znamená a jaký je význam slova Spratek?

Spratek bylo původně pojmenování pro kůži z nedonošeného zvířete, většinou jehněte či telete nebo přímo pro předčasně narozené mládě, nedochůdče.
V současnosti se slovem spratek označuje drobné dítě nebo dítě, které neustále zlobí a dělá problémy. Příčinou spratkova chování bývá často nedůsledná a volná výchova rodičů.


Kdo je to Spratek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spratek? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Spratek? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Carving? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karnitin? Znáte definici termínu Blue ray? Znáte termín Odpočet DPH?

Klíčová slova: vysvětlení, hanlivé, heslo, lexikon, etymologie, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, přesný význam, termín, Spratek, význam slova, přesný výraz, formulace, informace, hanlivé

Pojem Spratek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Spratek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Spratek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Spratek ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Spratek ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Spratek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spratek například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spratek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spratek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spratek? Definice pojmu Spratek patří do sekce Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).