Kdo je to?
Kdo je Adam Hložek? Životopis Adam Hložek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Adam Hložek?

Kdo je Adam Hložek? Životopis, informace, biografie, sport

Adam Hložek je profesionální fotbalový útočník, hráč české reprezentace a kmenový hráč českého prvoligového klubu AC Sparta Praha. Hložek se narodil v Ivančicích, kde také začal hrát fotbal za místní fotbalový klub FC Ivančice. Poté chvíli působil ve fotbalovém klubu FC Zbrojovka Brno. Odtud v roce 2014 přestoupil do klubu AC Sparta Praha.
Díky skvělým výkonům se probojoval přes mládežnické kategorie Sparty Praha a v sezóně 2018/19 debutoval v A-týmu v českém ligovém poháru. Ve svém prvním zápase dokonce poprvé vstřelil branku. Debut v nejvyšší české soutěži přišel o měsíc později proti týmu FK Karviná, kdy se stal nejmladším debutantem v historii ligy. Bylo mu teprve šestnáct let. Rovněž se stal nejmladším hráčem v historii ligy, když vstřelil první ligovou branku proti týmu FK Viktoria Plzeň.
V následující sezóně 2019/2020 vyhrál anketu Fotbalista roku v kategorii Talent roku a připsal si první branku v Evropské lize proti tureckému klubu Trabzonspor.
Ve třetí sezóně za Spartu Adam Hložek vstřelil 15 branek a stal se nejlepším střelcem soutěže (kvůli zranění vynechal 14 zápasů). V tomto ročníků Hložek vsítil také svůj první hattrick v kariéře (proti SFC Opava) a v poslední ligovém zápase proti FC Zbrojovce Brno vsítil celkem čtyři branky.
V reprezentaci se Hložek objevoval již v kategoriích U15, U16 a U17. V roce 2019 si zahrál dokonce za reprezentaci do 21 let (v 17 letech). V 18 letech se dostal na Euro 2020 (hráno v roce 2021), kde odehrál celkem několik minut během tří zápasů v základní skupině. S týmem se dostal do čtvrtfinále, kde nestačili na reprezentanty z Dánska.Kdo je Adam Hložek? Životopis Adam Hložek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Adam Hložek

Národnost: česká
Datum narození: 25. 7. 2002
Místo narození: Ivančice, Česká republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adam Hložek? s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Fázovka? Znáte definici termínu Busta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ricochet? Pamatujete si definici pojmu Zeolit?

Klíčová slova: biografie, sport, kde se narodil Adam Hložek?, sport, vysvětlení, wiki, kdy se narodil Adam Hložek?, lexikon, zajímavosti, narození, Adam Hložek, místo narození, informace, osobnost, Adam Hložek, životopis

Pojem Adam Hložek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Adam Hložek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Adam Hložek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Adam Hložek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Adam Hložek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Adam Hložek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Hložek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Adam Hložek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Adam Hložek? Kdy se narodil Adam Hložek? Kde se narodil Adam Hložek? Adam Hložek se nachází v kategorii Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Adam Hložek dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Hložek i v jiné kategorii než je sport.