Kdo je to?
Kdo je Pavel Zítko? Životopis Pavel Zítko, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Pavel Zítko

Kdo je Pavel Zítko? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Zítko je český aktivista a známý představitel dezinformační scény.
Pavel Zítko do mediálního prostoru vplul kolem roku 2019, kdy se pokoušel prosadit v byznysu s kryptoměnami, vzhledem k tomu, že nabízel k obchodování neexistující kryptoměnu, byly jeho podnikatelské aktivity na hranici zákona.
Větší pozornost si získal během pandemie Covidu-19, kdy vystupoval proti vládním restrikcím, jež měly za cíl zpomalit šíření viru. Zároveň přinášel na své sociální sítě, kde se jeho publikum postupně rozrůstalo, řadu dezinformací týkajících se právě Covidu-19, vládních opatření nebo třeba očkování.
Na dezinformační scéně se etabloval a postupně začal přicházet i s dalšími dezinformacemi - například o amerických prezidentských volbách, o ruské válce na Ukrajině apod. Kromě toho také šíří teorii o tom, že Československo bylo rozděleno nelegálně a nelegitimně, a proto Česká republika jako nástupnický stát neexistuje a nemá legitimitu. On a jeho následovníci se poté odmítají řídit zákony a správou ČR.
Zítko zároveň podniká a svým fanouškům nabízí za přemrštěné ceny bizarní produkty jako například fén, který má běžnou vodu proměnit na studánkovou.
Jako většina dezinformační scény i Zítko vybírá od svých příznivců peníze na fungování spolku, který sám založil - jmenuje se Srdce pro vlast. Kam tyto finanční prostředky plynou, není zcela jasné.
V roce 2022 oznámil, že bude v následujícím roce kandidovat na prezidenta České republiky. Nesplnil však zákonné podmínky, a tak nebyl ke kandidatuře připuštěn.Kdo je Pavel Zítko? Životopis Pavel Zítko, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Pavel Zítko

Národnost: česká
Datum narození: 29. ledna 1966

Zaujala vás biografie osobnosti Pavel Zítko? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Desktop? Znáte pojem Retail? Vzpomněli byste si na význam slova Dřevina? Vzpomenete si na definici slova Amfetamin?

Klíčová slova: kdo je Pavel Zítko?, biografie, kdy se narodil Pavel Zítko?, osobnosti, životopis, politici, datum narození, osobnost, informace, Pavel Zítko, lexikon, Pavel Zítko, národnost, život, zajímavosti, politici

Pojem Pavel Zítko je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pavel Zítko lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Zítko ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pavel Zítko ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Pavel Zítko ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Pavel Zítko na Youtube

Zkusit najít termín Pavel Zítko ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Zítko například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Pavel Zítko? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Pavel Zítko? Kdy se narodil Pavel Zítko? Pavel Zítko je v kategorii Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Pavel Zítko třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Zítko i v jiné kategorii než je politici.