Kdo je to?
Kdo je to, byl Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Azrael? Lidé, náboženství

Kdo je to Azrael?

Jaký je význam slova Azrael? Co to znamená?

Azrael má mnoho různých dalších pojmenování, vždy se však jedná o anděla smrti. Je znám především v islámu. Není přímo zmiňován v koránu, proto se předpokládá, že má původ v jiných náboženstvích nebo legendách. Je pověřen sbíráním duší a jejich předvedením před soud.
Často bývá zobrazován jako archanděl nebo smrt. Židé ho často spojují se zlem. Má být poslední bytostí, která zemře.Kdo je to, byl Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Azrael? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Azrael sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rozvaha? Vzpomněli byste si na význam slova Trdlo? Víte co je Dividenda? Znáte definici termínu Lingvistika?

Klíčová slova: popis, význam, význam pojmu, původ slova, odborný výraz, vysvětlení, pojem, synonymum, slovo, náboženství, kdo je Azrael?, význam slova, co je to Azrael?, formulace, kdo to je, termín

Pojem Azrael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Azrael zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Azrael ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Azrael ve Wikislovníku

Zkusit najít Azrael ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Azrael v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Azrael například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Azrael? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Azrael? Kdo to byl Azrael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Azrael? Definice pojmu Azrael se nachází v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Azrael i v jiné sekci než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.