Kdo je to?
Kdo je to Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Azrael? Lidé, náboženství

Kdo je to Azrael?

Jaký je význam slova Azrael? Co to znamená?

Azrael má mnoho různých dalších pojmenování, vždy se však jedná o anděla smrti. Je znám především v islámu. Není přímo zmiňován v koránu, proto se předpokládá, že má původ v jiných náboženstvích nebo legendách. Je pověřen sbíráním duší a jejich předvedením před soud.
Často bývá zobrazován jako archanděl nebo smrt. Židé ho často spojují se zlem. Má být poslední bytostí, která zemře.Kdo je to Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Azrael? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Azrael? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Likvidita? Vzpomenete si na definici slova THC? Víte co je Rayon? Vzpomněli byste si na význam slova Aceton?

Klíčová slova: přesný výraz, Azrael, wikipedie, slovo, definice, odborný výraz, význam slova, význam, wiki, náboženství, informace, lexikon, termín, původ slova, synonymum, přesný význam

Pojem Azrael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Azrael ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Azrael ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Azrael ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Azrael na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Azrael například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Azrael? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Azrael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Azrael? Definice pojmu Azrael je v kategorii Náboženství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.