Kdo je to?
Kdo je to Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Azrael? Lidé, náboženství

Kdo je to Azrael?

Jaký je význam slova Azrael? Co to znamená?

Azrael má mnoho různých dalších pojmenování, vždy se však jedná o anděla smrti. Je znám především v islámu. Není přímo zmiňován v koránu, proto se předpokládá, že má původ v jiných náboženstvích nebo legendách. Je pověřen sbíráním duší a jejich předvedením před soud.
Často bývá zobrazován jako archanděl nebo smrt. Židé ho často spojují se zlem. Má být poslední bytostí, která zemře.Kdo je to Azrael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Azrael? Lidé, náboženství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatnímina internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Likvidita? Znáte termín Operativní leasing? Víte co je Atestace? Víte, co je to Relativismus?

Klíčová slova: wiki, termín, přesný výraz, pojem, význam slova, co znamená, definice, heslo, informace, etymologie, popis, vysvětlení, formulace, synonymum, přesný výraz, původ slova

Pojem Azrael je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Azrael na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Azrael ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Azrael ve Wikipedii

Hledat heslo Azrael ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Azrael ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Azrael například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Azrael

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Azrael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Azrael? Definice pojmu Azrael se nachází v kategorii Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, termín například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.