Kdo je to?
Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Josef Melen?

Kdo je to Josef Melen? Stručný životopis

Josef Melen je hudebník, zpěvák, moderátor a také producent. Uměleckou kariéru začínal jako dětská hvězda. Proslavil se především hitem Ne, pětku ne, zpíval i v několika muzikálech. Moderování v rozhlase začínal pod pseudonymem, po několika dlouhodobých spolupracích zakotvil v Českém rozhlase Dvojka v pořadu Polední hrátky.
Josef Melen spolupracuje i na zahraničních projektech a moderuje bojové sporty, pro které také píše znělky.Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Josef Melen

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1973
Místo narození: Litoměřice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Melen sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Přímka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Premisa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Punč? Znáte termín Tortellini?

Klíčová slova: pojem, informace, etymologie, definice, lexikon, význam slova, význam, Josef Melen, popis, odborný výraz, popis, co znamená, synonymum, přesný význam, přesný výraz, termín

Pojem Josef Melen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Josef Melen zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Josef Melen ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Josef Melen ve Wikipedii

Najít výraz Josef Melen ve Wikislovníku

Hledat pojem Josef Melen ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Melen například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Melen

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Josef Melen? Kdo to byl Josef Melen? Kdy se narodil Josef Melen? Kde se narodil Josef Melen? Josef Melen se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Josef Melen např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Melen i v jiné kategorii než je hudba.