Kdo je to?
Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Josef Melen?

Kdo je to Josef Melen? Stručný životopis

Josef Melen je hudebník, zpěvák, moderátor a také producent. Uměleckou kariéru začínal jako dětská hvězda. Proslavil se především hitem Ne, pětku ne, zpíval i v několika muzikálech. Moderování v rozhlase začínal pod pseudonymem, po několika dlouhodobých spolupracích zakotvil v Českém rozhlase Dvojka v pořadu Polední hrátky.
Josef Melen spolupracuje i na zahraničních projektech a moderuje bojové sporty, pro které také píše znělky.Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Josef Melen

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1973
Místo narození: Litoměřice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Josef Melen? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu BRICS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Endemit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úřednická vláda? Znáte termín Podíl?

Klíčová slova: význam, popis, přesný význam, vysvětlení, informace, přesný výraz, termín, definice, Josef Melen, heslo, kdo je Josef Melen?, popis, význam pojmu, hudba, původ slova, synonymum

Pojem Josef Melen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Josef Melen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Josef Melen ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Josef Melen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Josef Melen ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Melen například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Josef Melen?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Josef Melen? Kdo to byl Josef Melen? Kdy se narodil Josef Melen? Kde se narodil Josef Melen? Josef Melen je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Josef Melen řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Melen i v jiné kategorii než je hudba.