Kdo je to?
Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Josef Melen?

Kdo je to Josef Melen? Stručný životopis

Josef Melen je hudebník, zpěvák, moderátor a také producent. Uměleckou kariéru začínal jako dětská hvězda. Proslavil se především hitem Ne, pětku ne, zpíval i v několika muzikálech. Moderování v rozhlase začínal pod pseudonymem, po několika dlouhodobých spolupracích zakotvil v Českém rozhlase Dvojka v pořadu Polední hrátky.
Josef Melen spolupracuje i na zahraničních projektech a moderuje bojové sporty, pro které také píše znělky.Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Josef Melen

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1973
Místo narození: Litoměřice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Melen sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu BRICS? Znáte definici termínu Nirvána? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úřednická vláda? Pamatujete si definici pojmu Hltnost?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, význam slova, informace, co je to Josef Melen?, synonymum, wiki, etymologie, vysvětlení, lexikon, heslo, slovo, popis, termín, definice, kdo to je

Pojem Josef Melen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Josef Melen ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Josef Melen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Josef Melen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Josef Melen na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Melen například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Melen

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Josef Melen? Kdo to byl Josef Melen? Kdy se narodil Josef Melen? Kde se narodil Josef Melen? Josef Melen se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Josef Melen dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Melen i v jiné kategorii než je hudba.