Kdo je to?
Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Josef Melen?

Kdo je to Josef Melen? Stručný životopis

Josef Melen je hudebník, zpěvák, moderátor a také producent. Uměleckou kariéru začínal jako dětská hvězda. Proslavil se především hitem Ne, pětku ne, zpíval i v několika muzikálech. Moderování v rozhlase začínal pod pseudonymem, po několika dlouhodobých spolupracích zakotvil v Českém rozhlase Dvojka v pořadu Polední hrátky.
Josef Melen spolupracuje i na zahraničních projektech a moderuje bojové sporty, pro které také píše znělky.Kdo je to Josef Melen? Životopis Josef Melen, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Josef Melen

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1973
Místo narození: Litoměřice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Josef Melen? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Přímka? Rozumíte pojmu Patio? Vzpomněli byste si co označuje výraz Punč? Znáte pojem Den Země?

Klíčová slova: lexikon, slovo, definice, odborný výraz, význam slova, wiki, přesný výraz, přesný význam, význam, význam pojmu, popis, popis, kdo to je, původ slova, pojem, co znamená

Pojem Josef Melen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Josef Melen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Josef Melen ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Josef Melen ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Josef Melen na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Melen například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Josef Melen? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Josef Melen? Kdo to byl Josef Melen? Kdy se narodil Josef Melen? Kde se narodil Josef Melen? Josef Melen je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Josef Melen dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Melen i v jiné kategorii než je hudba.