Kdo je to?
Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asanátor? Lidé, profese

Asanátor

Co znamená a jaký je význam slova Asanátor?

Asanátor je člověk provádějící asanaci. Jde o osobu, která zařizuje svoz a bezpečnou likvidaci mrtvých zvířat. Uhynulá zvířata se obvykle svážejí do kafilérií, kde jsou jejich těla zlikvidována tak, aby nedocházelo k šíření různých nákaz a nemocí, případně k problémům s hygienou.
Výraz asanace pochází z latiny a znamená ozdravit. Kromě zmíněné likvidace uhynulých zvířat také znamená úpravu městských zástaveb tak, aby splňovaly hygienické a další podmínky - jde například o výstavbu vodovodů a kanalizací.Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asanátor? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Univerzita? Víte co je Bajka? Víte co je Absolutno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dlouhodobý majetek?

Klíčová slova: význam, wikipedie, etymologie, Asanátor, význam slova, přesný výraz, přesný výraz, popis, slovo, wiki, synonymum, co znamená, formulace, přesný význam, odborný výraz, heslo

Pojem Asanátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Asanátor ve Wikislovníku

Vyhledat termín Asanátor ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Asanátor ve Wikipedii

Vyhledat termín Asanátor ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asanátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asanátor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Asanátor, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asanátor? Definice pojmu Asanátor patří do kategorie Profese

Kategorie profese, hasič, asanátor, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Profese.