Kdo je to?
Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asanátor? Lidé, profese

Kdo je to Asanátor?

Jaký je význam slova Asanátor? Co to znamená?

Asanátor je člověk provádějící asanaci. Jde o osobu, která zařizuje svoz a bezpečnou likvidaci mrtvých zvířat. Uhynulá zvířata se obvykle svážejí do kafilérií, kde jsou jejich těla zlikvidována tak, aby nedocházelo k šíření různých nákaz a nemocí, případně k problémům s hygienou.
Výraz asanace pochází z latiny a znamená ozdravit. Kromě zmíněné likvidace uhynulých zvířat také znamená úpravu městských zástaveb tak, aby splňovaly hygienické a další podmínky - jde například o výstavbu vodovodů a kanalizací.Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asanátor? Lidé, profese

Zaujala vás definice pojmu Asanátor? Pak se o ní podělte s ostatnímiprostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Vysoká škola? Pamatujete si definici pojmu Anno Domini? Víte co je Adiktologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Elevace?

Klíčová slova: formulace, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, přesný význam, přesný výraz, přesný výraz, etymologie, význam, definice, původ slova, wiki, význam slova, Asanátor, informace

Pojem Asanátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Asanátor na Youtube

Vyhledat pojem Asanátor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Asanátor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Asanátor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Asanátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Asanátor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Asanátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asanátor? Definice pojmu Asanátor patří do sekce Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace výraz, text, termín, pojem třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Asanátor i v jiných kategoriích (než profese).