Kdo je to?
Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asanátor? Lidé, profese

Kdo je to Asanátor?

Co znamená a jaký je význam slova Asanátor?

Asanátor je člověk provádějící asanaci. Jde o osobu, která zařizuje svoz a bezpečnou likvidaci mrtvých zvířat. Uhynulá zvířata se obvykle svážejí do kafilérií, kde jsou jejich těla zlikvidována tak, aby nedocházelo k šíření různých nákaz a nemocí, případně k problémům s hygienou.
Výraz asanace pochází z latiny a znamená ozdravit. Kromě zmíněné likvidace uhynulých zvířat také znamená úpravu městských zástaveb tak, aby splňovaly hygienické a další podmínky - jde například o výstavbu vodovodů a kanalizací.Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asanátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Asanátor? s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Bezúčelová hypotéka? Pamatujete si definici pojmu Islámský stát? Víte co je Jerlín? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šindel?

Klíčová slova: Asanátor, definice, přesný význam, popis, formulace, wiki, význam pojmu, co znamená, profese, význam, profese, pojem, odborný výraz, wikipedie, původ slova, synonymum

Pojem Asanátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Asanátor na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Asanátor ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Asanátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Asanátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asanátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asanátor například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Asanátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Asanátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asanátor? Definice pojmu Asanátor je v sekci Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.