Kdo je to?
Kdo je to, byl Směnečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Směnečník? Lidé, různé

Kdo je to Směnečník?

Jaký je význam slova Směnečník? Co to znamená?

Směnečník je osoba, která má povinnost zaplatit majiteli směnky částku ve směnce uvedenou. Tím, že směnečník přijme příkaz k úhradě, změní se v akceptanta. Zavazuje se také k tomu, že ji určenou částku zaplatí ke dni splatnosti a je tak přímým dlužníkem vlastníka směnky.
Směnečník musí směnku podepsat, ideálně s uvedením slova přijato.Kdo je to, byl Směnečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Směnečník? Lidé, různé

Tento text (Směnečník) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Liché číslo? Víte, co je to Sloučenina? Rozumíte pojmu Watt? Rozumíte pojmu Nacionalismus?

Klíčová slova: různé, lexikon, co znamená, etymologie, význam, význam pojmu, heslo, přesný význam, popis, informace, přesný výraz, odborný výraz, kdo je Směnečník?, co je to Směnečník?, synonymum, vysvětlení

Pojem Směnečník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Směnečník lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Směnečník ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Směnečník ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Směnečník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Směnečník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Směnečník například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Směnečník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Směnečník? Kdo to byl Směnečník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Směnečník? Definice pojmu Směnečník je v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Směnečník i v jiné sekci než v různé.