Kdo je to?
Kdo je to Macho? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Macho? Lidé, vlastnosti

Macho

Co znamená a jaký je význam slova Macho?

Macho je španělské označení pro mužnost. Česky bychom mohli použít ekvivalent chlapák.
Macho je muž se silnou, vůdčí osobností, prezentující se jako vzor mužnosti, nadměrně poukazující na svoji maskulinitu. V komunikaci používá silně asertivní, až agresivní styl.
V češtině jde obvykle o slovo lehce negativně zabarvené.
Můžeme se též setkat s výrazem machismus, který je označením mužského šovinismu - tedy nadřazováním mužů nad ženy.
Ženská varianta tohoto slova neexistuje.Kdo je to Macho? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Macho? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice pojmu Macho? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Twitch? Vzpomenete si na definici slova Divadlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ketóza? Vzpomněli byste si na význam slova Honitba?

Klíčová slova: Macho, heslo, co znamená, význam, wikipedie, význam slova, termín, Macho, synonymum, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, pojem, formulace, wiki

Pojem Macho je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Macho ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Macho ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Macho ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Macho ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Macho na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Macho například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Macho? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Macho? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Macho? Definice pojmu Macho patří do sekce Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz,heslo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vlastnosti).