Kdo je to?
Kdo je to Putler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Putler? Lidé, přezdívky

Kdo je to Putler?

Jaký je význam slova Putler? Co to znamená?

Putler je hanlivá přezdívka ruského prezidenta Vladimira Putina, která se ujala především po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu v únoru 2022. Často užívanou se stala hlavně v internetovém prostředí.
Přezdívka vznikla spojením jmen Putin a Hitler, a jde tak o odkaz na zločinnost války, kterou Vladimir Putin rozpoutal, a o srovnávání jeho osobnosti s osobou nacistického vůdce Adolfa Hitlera, který stál za rozpoutáním druhé světové války, válečnými zločiny a genocidou.Kdo je to Putler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Putler? Lidé, přezdívky

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Šikana? Vzpomenete si na definici slova Trombóza? Vzpomněli byste si na význam slova Keramika? Vzpomněli byste si na význam slova Supervize?

Klíčová slova: význam slova, formulace, wiki, přezdívky, původ slova, wikipedie, informace, popis, přesný výraz, přezdívky, co znamená, Putler, význam pojmu, Putler, přesný výraz, definice

Pojem Putler je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Putler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Putler na Google.cz

Vyhledat slovo Putler ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Putler ve Wikipedii

Hledat termín Putler ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Putler například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Putler

Právě jste zjistili Kdo je to Putler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Putler? Definice pojmu Putler se nachází v kategorii Přezdívky

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Putler i v jiné části webu než je kategorie přezdívky.