Kdo je to?
Kdo je to Putler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Putler? Lidé, přezdívky

Putler

Jaký je význam slova Putler? Co to znamená?

Putler je hanlivá přezdívka ruského prezidenta Vladimira Putina, která se ujala především po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu v únoru 2022. Často užívanou se stala hlavně v internetovém prostředí.
Přezdívka vznikla spojením jmen Putin a Hitler, a jde tak o odkaz na zločinnost války, kterou Vladimir Putin rozpoutal, a o srovnávání jeho osobnosti s osobou nacistického vůdce Adolfa Hitlera, který stál za rozpoutáním druhé světové války, válečnými zločiny a genocidou.Kdo je to Putler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Putler? Lidé, přezdívky

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Molton? Znáte pojem Luxfera? Vzpomněli byste si na význam slova Linoleum? Vzpomenete si na definici slova Protektor?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, synonymum, pojem, termín, slovo, formulace, přesný výraz, popis, přesný výraz, přezdívky, lexikon, co znamená, význam slova, etymologie, přezdívky

Pojem Putler je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Putler ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Putler na Youtube

Zkusit najít termín Putler na Google.cz

Najít heslo Putler ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Putler ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Putler například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Putler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Putler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Putler? Definice pojmu Putler je v kategorii Přezdívky

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, text, definici, dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Přezdívky.