Kdo je to?
Kdo je to Zlatý slavík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zlatý slavík? Lidé, hudba

Kdo je to Zlatý slavík?

Jaký je význam slova Zlatý slavík? Co to znamená?

Zlatý slavík je označení pro vítěze stejnojmenné populární ankety nejoblíbenějších zpěvaček, zpěváků a hudebních skupin. S anketou začal v roce 1962 časopis Mladý svět. Prvním Zlatým slavíkem se stal Waldemar Matuška, hned po něm následoval Karel Gott, který je nejčastějším a v posledních letech jediným nositelem tohoto ocenění. V Mladém světě anketa probíhala až do roku 1991 a její výsledky byl někdy ovlivňovány politicky (po vítězství Marty Kubišové bylo zakázáno výsledky publikovat).
Po pěti letech přestávky byla anketa znovu zavedena, ovšem již pod názvem Český slavík. Od roku 199 nese anketa i název hlavního sponzora – Český slavík Mattoni a soutěží se v kategoriích zpěvák, zpěvačka, skupina, objev roku, slavíci bez hranic, nejoblíbenější píseň Rádia Impuls, hvězda internetu, absolutní slavík.Kdo je to Zlatý slavík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zlatý slavík? Lidé, hudba

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Šufánek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Covid-19? Znáte definici termínu Citoslovce? Víte co je Bagatelní pohledávka?

Klíčová slova: slovo, význam slova, popis, heslo, hudba, původ slova, etymologie, přesný význam, co znamená, pojem, Zlatý slavík, wiki, informace, odborný výraz, formulace, lexikon

Pojem Zlatý slavík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Zlatý slavík na Youtube

Zkusit najít výraz Zlatý slavík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Zlatý slavík ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Zlatý slavík na Google obrázcích

Vyhledat slovo Zlatý slavík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlatý slavík například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zlatý slavík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Zlatý slavík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatý slavík? Definice pojmu Zlatý slavík se nachází v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hudba).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.