Kdo je to?
Kdo je to, byl Oldřich Mánert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oldřich Mánert? Lidé, novináři

Kdo je to Oldřich Mánert?

Co znamená a jaký je význam slova Oldřich Mánert?

Oldřich Mánert je český žurnalista a fotograf. Je známý tím, že jeho články mívají útočnou podobu a často také ideologický podtext, což bývá předmětem kritiky i z řad kolegů. Často vzbuzuje nevoli čtenářů, kteří své názory vyjadřují v diskuzích.
Oldřich Mánert působí na serveru idnes a píše také pro Lidové noviny a další tiskoviny a weby.Kdo je to, byl Oldřich Mánert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oldřich Mánert? Lidé, novináři

Líbí se vám definice kdo je to Oldřich Mánert? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Frisco? Znáte definici termínu Sepse? Vzpomenete si na definici slova Příbor? Pamatujete si definici pojmu Krkavice?

Klíčová slova: popis, etymologie, lexikon, pojem, novináři, informace, slovo, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, co znamená, popis, Oldřich Mánert, kdo to je, formulace

Pojem Oldřich Mánert je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Oldřich Mánert ve Wikimedia Commons

Najít výraz Oldřich Mánert ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Oldřich Mánert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Oldřich Mánert ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Oldřich Mánert například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Oldřich Mánert? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Oldřich Mánert? Kdo to byl Oldřich Mánert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oldřich Mánert? Definice pojmu Oldřich Mánert je v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než novináři).