Kdo je to?
Kdo je to, byl Oldřich Mánert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oldřich Mánert? Lidé, novináři

Kdo je to Oldřich Mánert?

Co znamená a jaký je význam slova Oldřich Mánert?

Oldřich Mánert je český žurnalista a fotograf. Je známý tím, že jeho články mívají útočnou podobu a často také ideologický podtext, což bývá předmětem kritiky i z řad kolegů. Často vzbuzuje nevoli čtenářů, kteří své názory vyjadřují v diskuzích.
Oldřich Mánert působí na serveru idnes a píše také pro Lidové noviny a další tiskoviny a weby.Kdo je to, byl Oldřich Mánert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oldřich Mánert? Lidé, novináři

Budeme rádi, pokud budete definici slova Oldřich Mánert sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Makroekonomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křivice? Vzpomenete si na definici slova Brucelóza? Víte co je Skleníkový efekt?

Klíčová slova: heslo, wiki, popis, etymologie, odborný výraz, co znamená, informace, pojem, definice, synonymum, formulace, původ slova, význam, vysvětlení, termín, popis

Pojem Oldřich Mánert je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Oldřich Mánert

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Oldřich Mánert ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Oldřich Mánert ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Oldřich Mánert ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Oldřich Mánert na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Oldřich Mánert například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Oldřich Mánert

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Oldřich Mánert? Kdo to byl Oldřich Mánert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oldřich Mánert? Definice pojmu Oldřich Mánert patří do sekce novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Oldřich Mánert i v jiné sekci než je kategorie novináři.