Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Perfekcionalista můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kurkuma? Vzpomněli byste si na význam slova Moudrost? Vzpomenete si na definici slova Banner? Znáte definici termínu Kokotka?

Klíčová slova: význam, vlastnosti, definice, co je to Perfekcionalista?, kdo to je, synonymum, význam pojmu, informace, wiki, etymologie, přesný výraz, původ slova, formulace, Perfekcionalista, odborný výraz, popis

Pojem Perfekcionalista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Perfekcionalista ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Perfekcionalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Perfekcionalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Perfekcionalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Perfekcionalista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Perfekcionalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista se nachází v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Perfekcionalista i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.