Kdo je to?
Kdo je to Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Perfekcionalista s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Mandel? Víte co je Kmitočet? Vzpomenete si na definici slova Kalanetika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dynamický rozsah?

Klíčová slova: wikipedie, termín, slovo, vysvětlení, přesný význam, pojem, Perfekcionalista, vlastnosti, význam slova, definice, vlastnosti, Perfekcionalista, synonymum, přesný výraz, heslo, wiki

Pojem Perfekcionalista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Perfekcionalista ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Perfekcionalista na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Perfekcionalista ve Wikipedii

Vyhledat výraz Perfekcionalista ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Perfekcionalista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Perfekcionalista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Perfekcionalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista se nachází v sekci Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Perfekcionalista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.