Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Perfekcionalista? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mantra? Vzpomněli byste si na význam slova Epsomská sůl? Vzpomenete si na definici slova Recese? Znáte definici termínu PPL?

Klíčová slova: vlastnosti, odborný výraz, lexikon, popis, synonymum, definice, pojem, heslo, význam pojmu, slovo, termín, přesný význam, wiki, popis, formulace, etymologie

Pojem Perfekcionalista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Perfekcionalista zkuste tyto odkazy

Hledat termín Perfekcionalista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Perfekcionalista ve Wikislovníku

Najít pojem Perfekcionalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Perfekcionalista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Perfekcionalista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Perfekcionalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Perfekcionalista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.