Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Tento text (Perfekcionalista) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kurkuma? Rozumíte pojmu Kinesiotaping? Vzpomenete si na definici slova Banner? Znáte pojem Lodžie?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, význam pojmu, přesný význam, etymologie, popis, slovo, co je to Perfekcionalista?, lexikon, kdo je Perfekcionalista?, vlastnosti, popis, odborný výraz, heslo, kdo to je, vysvětlení

Pojem Perfekcionalista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Perfekcionalista ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Perfekcionalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Perfekcionalista na Google.cz

Najít termín Perfekcionalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Perfekcionalista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Perfekcionalista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Perfekcionalista i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.