Kdo je to?
Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionalista?

Perfekcionalista je člověk snažící se dosáhnout dokonalosti. Je přehnaně ctižádostivý, snaží se vše provádět bezchybně. Perfekcionalista často touhu po dokonalosti přehání a jeho snaha o úspěch přestává být zdravá.
Někteří jedinci se tak snaží o vybudování obranného mechanismu, kdy perfektní a dokonalé provedení minimalizuje rizika a předchází tak citovým projevům jako je stud nebo obviňování se z něčeho.Kdo je to, byl Perfekcionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Perfekcionalista? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Perfekcionalista? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mandel? Znáte pojem Intermezzo? Vzpomenete si na definici slova Šílenství? Vzpomenete si na definici slova Zikkurat?

Klíčová slova: přesný výraz, Perfekcionalista, co znamená, přesný význam, význam, heslo, termín, pojem, význam slova, synonymum, odborný výraz, vlastnosti, lexikon, slovo, význam pojmu, co je to Perfekcionalista?

Pojem Perfekcionalista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Perfekcionalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Perfekcionalista ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Perfekcionalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Perfekcionalista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Perfekcionalista například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Perfekcionalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Perfekcionalista? Kdo to byl Perfekcionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionalista? Definice pojmu Perfekcionalista patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Perfekcionalista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.