Kdo je to?
Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Kdo je to Mládek?

Co znamená a jaký je význam slova Mládek?

Mládek byl vyučenec mlynářského řemesla, tovaryš. Pohyboval se od mlýna k mlýnu, v malých mlýnech byl na práci pouze najímán na určité období a v prosinci se střídal. Když nebyla práce dokončena, nesměl mládek službu opustit. Svěřené věci musely být vždy v perfektním stavu.
Ve větších mlýnech měl mládek stálou práci i plat. Odpovídal za kvalitu produkované mouky, protože sám obsluhoval mlýnské mlecí stroje. Mohl zastávat i další funkce.Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mládek sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gainer? Znáte pojem Vandalismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroekonomie? Vzpomenete si na definici slova Atom?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, kdo to je, význam, původ slova, význam pojmu, formulace, profese, přesný výraz, popis, wiki, Mládek, slovo, termín, etymologie, vysvětlení

Pojem Mládek je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Mládek ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Mládek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Mládek na Youtube

Vyhledat heslo Mládek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mládek například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mládek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mládek? Kdo to byl Mládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mládek? Definice pojmu Mládek patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Mládek i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?