Kdo je to?
Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Kdo je to Mládek?

Co znamená a jaký je význam slova Mládek?

Mládek byl vyučenec mlynářského řemesla, tovaryš. Pohyboval se od mlýna k mlýnu, v malých mlýnech byl na práci pouze najímán na určité období a v prosinci se střídal. Když nebyla práce dokončena, nesměl mládek službu opustit. Svěřené věci musely být vždy v perfektním stavu.
Ve větších mlýnech měl mládek stálou práci i plat. Odpovídal za kvalitu produkované mouky, protože sám obsluhoval mlýnské mlecí stroje. Mohl zastávat i další funkce.Kdo je to, byl Mládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mládek? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Mládek s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gainer? Znáte termín Alkohol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroekonomie? Víte, co je to Vinkulace?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, formulace, původ slova, popis, etymologie, kdo je Mládek?, profese, pojem, Mládek, význam slova, co je to Mládek?, odborný výraz, přesný význam, co znamená, význam

Pojem Mládek je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Mládek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Mládek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Mládek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Mládek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mládek například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Mládek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mládek? Kdo to byl Mládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mládek? Definice pojmu Mládek je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mládek i jinde než v sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?