Kdo je to?
Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Kdo je to Prokurista?

Co znamená a jaký je význam slova Prokurista?

Prokura je institut obchodního práva. Prokurista je fyzická osoba zplnomocněná podnikatelem zapsaným v obchodním rejstříku ke všem právním úkonům, k nimž dochází při provozu podniku.Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Definici slova Prokurista můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akontace? Vzpomenete si na definici slova Bageta? Vzpomněli byste si na význam slova Kvadriatlon? Vzpomněli byste si na význam slova Astigmatismus?

Klíčová slova: formulace, kdo je Prokurista?, popis, slovo, Prokurista, význam slova, co znamená, co je to Prokurista?, podnikání, definice, kdo to je, odborný výraz, pojem, etymologie, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Prokurista je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Prokurista v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Prokurista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Prokurista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Prokurista ve Wikislovníku

Najít slovo Prokurista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Prokurista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prokurista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Prokurista? Kdo to byl Prokurista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurista? Definice pojmu Prokurista patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Prokurista i v jiné sekci než je kategorie podnikání.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.