Kdo je to?
Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Kdo je to Prokurista?

Co znamená a jaký je význam slova Prokurista?

Prokura je institut obchodního práva. Prokurista je fyzická osoba zplnomocněná podnikatelem zapsaným v obchodním rejstříku ke všem právním úkonům, k nimž dochází při provozu podniku.Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem Prokurista s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akontace? Rozumíte pojmu Denuklearizace? Vzpomněli byste si na význam slova Kvadriatlon? Znáte pojem Insolvenční řízení?

Klíčová slova: Prokurista, slovo, kdo je Prokurista?, význam pojmu, definice, vysvětlení, popis, wiki, etymologie, termín, lexikon, informace, formulace, původ slova, přesný výraz, synonymum

Pojem Prokurista je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Prokurista

Vyhledat pojem Prokurista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prokurista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Prokurista ve Wikipedii

Najít pojem Prokurista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prokurista například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prokurista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Prokurista? Kdo to byl Prokurista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurista? Definice pojmu Prokurista je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Prokurista hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.