Kdo je to?
Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Kdo je to Prokurista?

Co znamená a jaký je význam slova Prokurista?

Prokura je institut obchodního práva. Prokurista je fyzická osoba zplnomocněná podnikatelem zapsaným v obchodním rejstříku ke všem právním úkonům, k nimž dochází při provozu podniku.Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Prokurista? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akontace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Široká koalice? Vzpomněli byste si na význam slova Kvadriatlon? Znáte termín Pappardelle?

Klíčová slova: význam, kdo to je, termín, synonymum, význam slova, formulace, význam pojmu, přesný význam, podnikání, Prokurista, vysvětlení, informace, wiki, co je to Prokurista?, popis, odborný výraz

Pojem Prokurista je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Prokurista na Youtube

Zkusit najít frázi Prokurista ve Wikipedii

Zkusit najít Prokurista ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prokurista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prokurista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Prokurista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Prokurista? Kdo to byl Prokurista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurista? Definice pojmu Prokurista se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Prokurista i v jiné kategorii než je sekce podnikání.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.