Kdo je to?
Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Kdo je to Prokurista?

Co znamená a jaký je význam slova Prokurista?

Prokura je institut obchodního práva. Prokurista je fyzická osoba zplnomocněná podnikatelem zapsaným v obchodním rejstříku ke všem právním úkonům, k nimž dochází při provozu podniku.Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Zaujalo vás slovo, termín Prokurista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akontace? Víte co je Urbi et orbi? Vzpomněli byste si na význam slova Sylabus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekokůže?

Klíčová slova: co znamená, definice, formulace, termín, pojem, co je to Prokurista?, význam, význam slova, informace, přesný význam, synonymum, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, Prokurista

Pojem Prokurista je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Prokurista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Prokurista ve Wikipedii

Hledat pojem Prokurista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Prokurista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prokurista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Prokurista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Prokurista? Kdo to byl Prokurista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurista? Definice pojmu Prokurista se nachází v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Prokurista i jinde než v sekci než v podnikání.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.