Kdo je to?
Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Kdo je to Prokurista?

Co znamená a jaký je význam slova Prokurista?

Prokura je institut obchodního práva. Prokurista je fyzická osoba zplnomocněná podnikatelem zapsaným v obchodním rejstříku ke všem právním úkonům, k nimž dochází při provozu podniku.Kdo je to, byl Prokurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurista? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Prokurista? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akontace? Vzpomenete si na definici slova Ebrieta? Vzpomněli byste si na význam slova Sylabus? Vzpomněli byste si na význam slova Rezistor?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, etymologie, synonymum, heslo, podnikání, lexikon, Prokurista, vysvětlení, co je to Prokurista?, význam pojmu, definice, původ slova, popis, slovo, wiki

Pojem Prokurista je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Prokurista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Prokurista ve Wikipedii

Hledat termín Prokurista na Google.cz

Vyhledat heslo Prokurista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prokurista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Prokurista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prokurista? Kdo to byl Prokurista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurista? Definice pojmu Prokurista je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v podnikání.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.