Kdo je to?
Kdo je Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Miroslav Pelta?

Kdo je Miroslav Pelta? Životopis, informace, biografie, sport

Miroslav Pelta je bývalý fotbalista – brankář, politik i podnikatel. Jako hráč skončil předčasně sportovní kariéru ze zdravotních důvodů. Věnuje se podnikání a působí i v politice. Do roku 2017 byl předsedou Fotbalové asociace ČR a vlastnil FK Baumit Jablonec. Jako generální ředitel působil i ve Spartě Praha.
Miroslav Pelta byl i předmětem policejního vyšetřování v kauze přerozdělování státních dotací. Byl zadržen a strávil nějakou dobu ve vazbě. Čelil různým podezření i při podnikání s pozemky.Kdo je Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Miroslav Pelta

Národnost: česká
Datum narození: 27. listopadu 1964
Místo narození: Varnsdorf

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miroslav Pelta s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Špaldová mouka? Pamatujete si definici pojmu Úniková hra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chvalozpěv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Asketický?

Klíčová slova: popis, biografie, wikipedie, osobnost, kdo je Miroslav Pelta?, místo narození, vysvětlení, Miroslav Pelta, narození, sport, wiki, informace, datum narození, kdy se narodil Miroslav Pelta?, Miroslav Pelta, zajímavosti

Pojem Miroslav Pelta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Miroslav Pelta ve Wikipedii

Najít výraz Miroslav Pelta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Miroslav Pelta ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Miroslav Pelta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Pelta například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Pelta?

Právě jste zjistili Kdo je to Miroslav Pelta? Kdy se narodil Miroslav Pelta? Kde se narodil Miroslav Pelta? Miroslav Pelta patří do kategorie Sport

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Miroslav Pelta dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Pelta i v jiné kategorii než je sport.