Kdo je to?
Kdo je Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Miroslav Pelta

Kdo je Miroslav Pelta? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Miroslav Pelta je bývalý fotbalista – brankář, politik i podnikatel. Jako hráč skončil předčasně sportovní kariéru ze zdravotních důvodů. Věnuje se podnikání a působí i v politice. Do roku 2017 byl předsedou Fotbalové asociace ČR a vlastnil FK Baumit Jablonec. Jako generální ředitel působil i ve Spartě Praha.
Miroslav Pelta byl i předmětem policejního vyšetřování v kauze přerozdělování státních dotací. Byl zadržen a strávil nějakou dobu ve vazbě. Čelil různým podezření i při podnikání s pozemky.Kdo je Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Miroslav Pelta

Národnost: česká
Datum narození: 27. listopadu 1964
Místo narození: Varnsdorf

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miroslav Pelta? s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Kyselina močová? Vzpomněli byste si na význam slova Sporožiro? Vzpomněli byste si co znamená slovo Resuscitace? Znáte definici termínu Linux?

Klíčová slova: popis, osobnost, Miroslav Pelta, život, životopis, datum narození, sport, informace, lexikon, sport, kdo je Miroslav Pelta?, wikipedie, narození, osobnosti, vysvětlení, kde se narodil Miroslav Pelta?

Pojem Miroslav Pelta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Miroslav Pelta zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Miroslav Pelta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Miroslav Pelta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Miroslav Pelta na Google obrázcích

Vyhledat slovo Miroslav Pelta ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Miroslav Pelta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Pelta například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslav Pelta

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Miroslav Pelta? Kdy se narodil Miroslav Pelta? Kde se narodil Miroslav Pelta? Miroslav Pelta patří do sekce Sport

Kategorie sport, házenkář, miroslav Pelta, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Miroslav Pelta řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Pelta i v jiné kategorii než je sport.