Kdo je to?
Kdo je Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Miroslav Pelta?

Kdo je Miroslav Pelta? Životopis, informace, biografie, sport

Miroslav Pelta je bývalý fotbalista – brankář, politik i podnikatel. Jako hráč skončil předčasně sportovní kariéru ze zdravotních důvodů. Věnuje se podnikání a působí i v politice. Do roku 2017 byl předsedou Fotbalové asociace ČR a vlastnil FK Baumit Jablonec. Jako generální ředitel působil i ve Spartě Praha.
Miroslav Pelta byl i předmětem policejního vyšetřování v kauze přerozdělování státních dotací. Byl zadržen a strávil nějakou dobu ve vazbě. Čelil různým podezření i při podnikání s pozemky.Kdo je Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Miroslav Pelta

Národnost: česká
Datum narození: 27. listopadu 1964
Místo narození: Varnsdorf

Sdílejte tuto stránku s osobností Miroslav Pelta s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Špaldová mouka? Vzpomněli byste si na význam slova Lustrační osvědčení? Vzpomněli byste si co znamená slovo GPU? Znáte definici termínu Aklimatizace?

Klíčová slova: místo narození, Miroslav Pelta, wiki, informace, vysvětlení, wikipedie, lexikon, zajímavosti, životopis, biografie, datum narození, kdo je Miroslav Pelta?, kde se narodil Miroslav Pelta?, národnost, osobnost, kdy se narodil Miroslav Pelta?

Pojem Miroslav Pelta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Miroslav Pelta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Miroslav Pelta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Miroslav Pelta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Miroslav Pelta na Google obrázcích

Zkusit najít Miroslav Pelta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Pelta například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Pelta?

Nyní již víte Kdo je to Miroslav Pelta? Kdy se narodil Miroslav Pelta? Kde se narodil Miroslav Pelta? Miroslav Pelta se nachází v kategorii Sport

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Miroslav Pelta dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Pelta i v jiné kategorii než je sport.