Kdo je to?
Kdo je to Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Miroslav Pelta?

Kdo je to Miroslav Pelta? Stručný životopis

Miroslav Pelta je bývalý fotbalista – brankář, politik i podnikatel. Jako hráč skončil předčasně sportovní kariéru ze zdravotních důvodů. Věnuje se podnikání a působí i v politice. Do roku 2017 byl předsedou Fotbalové asociace ČR a vlastnil FK Baumit Jablonec. Jako generální ředitel působil i ve Spartě Praha.
Miroslav Pelta byl i předmětem policejního vyšetřování v kauze přerozdělování státních dotací. Byl zadržen a strávil nějakou dobu ve vazbě. Čelil různým podezření i při podnikání s pozemky.Kdo je to Miroslav Pelta? Životopis Miroslav Pelta, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Miroslav Pelta

Národnost: česká
Datum narození: 27. listopadu 1964
Místo narození: Varnsdorf

Zaujala vás biografie osobnosti Miroslav Pelta? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Číselná řada? Víte co je Fettuccine? Vzpomněli byste si co znamená slovo Loden? Vzpomněli byste si co označuje výraz PUR pěna?

Klíčová slova: co je to Miroslav Pelta?, popis, wiki, vysvětlení, popis, co znamená, sport, význam, pojem, původ slova, kdo je Miroslav Pelta?, synonymum, Miroslav Pelta, lexikon, odborný výraz, kdo to je

Pojem Miroslav Pelta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Miroslav Pelta

Zkusit najít frázi Miroslav Pelta ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Miroslav Pelta ve Wikipedii

Vyhledat slovo Miroslav Pelta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Miroslav Pelta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslav Pelta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Miroslav Pelta?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miroslav Pelta? Kdo to byl Miroslav Pelta? Kdy se narodil Miroslav Pelta? Kde se narodil Miroslav Pelta? Miroslav Pelta patří do sekce sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Miroslav Pelta kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslav Pelta i v jiné kategorii než je sport.