Kdo je to?
Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Kdo je to Futurolog?

Jaký je význam slova Futurolog? Co to znamená?

Futurolog čili teoretik budoucnosti je osoba, která zkoumá možnosti budoucnosti. Orientuje se tedy na předpovědi budoucnosti.
Futurolog se uplatňuje v mnoha oblastech života i vědy, jeho služby se používají například v teologii, biologii, astronomii, v nejrůznějších technologiích, ale třeba i v módě a designu a dalších oborech.Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Definici slova Futurolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Filipojakubská noc? Víte co je Tilápie? Víte co je Junta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ovar?

Klíčová slova: význam, etymologie, věda, heslo, přesný význam, wiki, lexikon, pojem, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, slovo, význam pojmu, informace, co znamená, přesný výraz

Pojem Futurolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Futurolog v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Futurolog ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Futurolog na Youtube

Najít termín Futurolog na Google.cz

Najít heslo Futurolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Futurolog například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Futurolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Futurolog? Kdo to byl Futurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Futurolog? Definice pojmu Futurolog se nachází v sekci věda. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Futurolog i v jiné sekci než v věda.