Kdo je to?
Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Kdo je to Futurolog?

Jaký je význam slova Futurolog? Co to znamená?

Futurolog čili teoretik budoucnosti je osoba, která zkoumá možnosti budoucnosti. Orientuje se tedy na předpovědi budoucnosti.
Futurolog se uplatňuje v mnoha oblastech života i vědy, jeho služby se používají například v teologii, biologii, astronomii, v nejrůznějších technologiích, ale třeba i v módě a designu a dalších oborech.Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Futurolog? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Boršč? Pamatujete si definici pojmu Deficit? Víte co je Ozonová díra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Extravilán?

Klíčová slova: slovo, termín, heslo, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, co je to Futurolog?, popis, Futurolog, co znamená, význam, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, etymologie, informace

Pojem Futurolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Futurolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Futurolog ve Wikislovníku

Hledat pojem Futurolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Futurolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Futurolog například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Futurolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Futurolog? Kdo to byl Futurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Futurolog? Definice pojmu Futurolog se nachází v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Futurolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).