Kdo je to?
Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Kdo je to Futurolog?

Jaký je význam slova Futurolog? Co to znamená?

Futurolog čili teoretik budoucnosti je osoba, která zkoumá možnosti budoucnosti. Orientuje se tedy na předpovědi budoucnosti.
Futurolog se uplatňuje v mnoha oblastech života i vědy, jeho služby se používají například v teologii, biologii, astronomii, v nejrůznějších technologiích, ale třeba i v módě a designu a dalších oborech.Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Tento text (Futurolog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Filipojakubská noc? Vzpomněli byste si na význam slova Streptokok? Víte co je Junta? Znáte definici termínu Pastis?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, etymologie, heslo, kdo to je, co znamená, odborný výraz, formulace, termín, co je to Futurolog?, původ slova, synonymum, význam slova, slovo, kdo je Futurolog?, definice

Pojem Futurolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Futurolog

Hledat videa s názvem Futurolog na Youtube

Vyhledat pojem Futurolog ve vyhledávači Qwant

Najít termín Futurolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Futurolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Futurolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Futurolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Futurolog? Kdo to byl Futurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Futurolog? Definice pojmu Futurolog je v sekci věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Futurolog v jiné sekci než věda.