Kdo je to?
Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Kdo je to Futurolog?

Jaký je význam slova Futurolog? Co to znamená?

Futurolog čili teoretik budoucnosti je osoba, která zkoumá možnosti budoucnosti. Orientuje se tedy na předpovědi budoucnosti.
Futurolog se uplatňuje v mnoha oblastech života i vědy, jeho služby se používají například v teologii, biologii, astronomii, v nejrůznějších technologiích, ale třeba i v módě a designu a dalších oborech.Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Futurolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Boršč? Vzpomenete si na definici slova Zádušní mše? Víte co je Ozonová díra? Vzpomněli byste si na význam slova Streptokok?

Klíčová slova: formulace, pojem, informace, popis, definice, původ slova, popis, co je to Futurolog?, termín, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, wiki, lexikon, etymologie, význam pojmu

Pojem Futurolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Futurolog doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Futurolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Futurolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Futurolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Futurolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Futurolog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Futurolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Futurolog? Kdo to byl Futurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Futurolog? Definice pojmu Futurolog je v kategorii věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Futurolog i v jiné kategorii než je sekce věda.