Kdo je to?
Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Kdo je to Futurolog?

Jaký je význam slova Futurolog? Co to znamená?

Futurolog čili teoretik budoucnosti je osoba, která zkoumá možnosti budoucnosti. Orientuje se tedy na předpovědi budoucnosti.
Futurolog se uplatňuje v mnoha oblastech života i vědy, jeho služby se používají například v teologii, biologii, astronomii, v nejrůznějších technologiích, ale třeba i v módě a designu a dalších oborech.Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Definici slova Futurolog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kerblík? Vzpomněli byste si co označuje výraz Eroze? Víte co je Počasí? Znáte termín Udržitelný rozvoj?

Klíčová slova: význam slova, wiki, heslo, kdo to je, význam pojmu, význam, kdo je Futurolog?, termín, odborný výraz, věda, vysvětlení, popis, Futurolog, etymologie, lexikon, formulace

Pojem Futurolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Futurolog na Youtube

Zkusit najít frázi Futurolog na Google.cz

Vyhledat termín Futurolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Futurolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Futurolog například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Futurolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Futurolog? Kdo to byl Futurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Futurolog? Definice pojmu Futurolog se nachází v sekci věda. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Futurolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).