Kdo je to?
Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Jaký je význam slova Skřet? Co to znamená?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Skřet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Geriatrie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zdraví? Znáte termín Subsumpce? Znáte termín Dextróza?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, wiki, heslo, přesný význam, popis, definice, nadpřirozené, přesný výraz, význam, informace, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, Skřet

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Skřet na Google.cz

Hledat videa s názvem Skřet na Youtube

Vyhledat pojem Skřet na Google obrázcích

Zkusit najít Skřet ve Wikipedii

Najít termín Skřet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skřet

Právě jste zjistili Kdo je to Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet je v sekci Nadpřirozené

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.