Kdo je to?
Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Co znamená a jaký je význam slova Skřet?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Skřet? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Trajektorie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zubák? Znáte termín Beletrie? Víte co je Interpolace?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, wiki, co je to Skřet?, přesný výraz, přesný význam, popis, nadpřirozené, vysvětlení, etymologie, formulace, význam slova, termín, slovo, odborný výraz, lexikon

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Skřet doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Skřet na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skřet ve Wikimedia Commons

Hledat termín Skřet ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Skřet ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skřet

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Skřet? Kdo to byl Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet je v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.