Kdo je to?
Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Skřet

Co znamená a jaký je význam slova Skřet?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Skřet) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Grandle? Víte co je Tahák? Znáte termín Patologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Katalogový podvod?

Klíčová slova: nadpřirozené, význam slova, lexikon, definice, odborný výraz, informace, nadpřirozené, slovo, vysvětlení, wikipedie, přesný výraz, wiki, heslo, popis, přesný výraz, pojem

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Skřet na Google.cz

Vyhledat termín Skřet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Skřet ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Skřet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Skřet na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skřet

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet patří do kategorie Nadpřirozené

Kategorie nadpřirozené, záře polární, skřet, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.