Kdo je to?
Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Co znamená a jaký je význam slova Skřet?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Skřet) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šalotka? Pamatujete si definici pojmu Herbalife? Znáte termín EAN? Vzpomněli byste si co znamená slovo Noktovizor?

Klíčová slova: význam slova, pojem, význam, nadpřirozené, wiki, co znamená, co je to Skřet?, vysvětlení, lexikon, kdo je Skřet?, formulace, termín, význam pojmu, slovo, Skřet, přesný výraz

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Skřet ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Skřet na Youtube

Zkusit najít frázi Skřet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Skřet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Skřet, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Skřet? Kdo to byl Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet je v kategorii nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.