Kdo je to?
Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Co znamená a jaký je význam slova Skřet?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.



Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skřet sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Trajektorie? Znáte pojem Básnická licence? Znáte termín Beletrie? Vzpomenete si na definici slova Konformita?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, kdo je Skřet?, co znamená, Skřet, definice, popis, vysvětlení, co je to Skřet?, informace, význam slova, termín, lexikon, význam, pojem, slovo

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Skřet lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Skřet ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Skřet ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Skřet ve Wikipedii

Hledat frázi Skřet ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Skřet, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Skřet? Kdo to byl Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet se nachází v sekci nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Skřet hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.