Kdo je to?
Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Co znamená a jaký je význam slova Skřet?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Skřet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Šalotka? Vzpomenete si na definici slova Obstřik? Znáte termín EAN? Vzpomněli byste si na význam slova Adjudikace?

Klíčová slova: popis, význam slova, etymologie, slovo, přesný výraz, popis, význam, původ slova, co znamená, formulace, lexikon, wiki, kdo je Skřet?, pojem, přesný význam, odborný výraz

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Skřet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Skřet ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Skřet na Youtube

Hledat pojem Skřet ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Skřet

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Skřet? Kdo to byl Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet patří do sekce nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Skřet hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.