Kdo je to?
Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Jaký je význam slova Skřet? Co to znamená?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Uvedený text s definicí slova Skřet můžete samozřejmě sdílet s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Geriatrie? Znáte definici termínu Rozvaha? Znáte termín Recenze? Pamatujete si definici pojmu Dokonalý trh?

Klíčová slova: nadpřirozené, pojem, slovo, lexikon, odborný výraz, synonymum, význam, definice, Skřet, co znamená, termín, wikipedie, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, význam slova

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Skřet v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Skřet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Skřet na Google obrázcích

Najít termín Skřet ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Skřet ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Skřet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Skřet, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet je v sekci Nadpřirozené

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.