Kdo je to?
Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Co znamená a jaký je význam slova Skřet?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Skřet? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Skřet? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Geriatrie? Znáte definici termínu Alter ego? Znáte termín Cizrna? Pamatujete si definici pojmu Optická síť?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, slovo, definice, termín, Skřet, nadpřirozené, pojem, formulace, přesný význam, wiki, původ slova, co znamená, lexikon, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Skřet je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Skřet v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skřet ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Skřet ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Skřet ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skřet například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Skřet, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet se nachází v sekci Nadpřirozené

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.