Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Tento text (Robert Záruba) můžete samozřejmě sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Alergie? Znáte termín Zemské jádro? Znáte termín Dvojhláska? Víte, co je to Dip?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Robert Záruba?, Robert Záruba, termín, synonymum, přesný výraz, slovo, přesný význam, vysvětlení, novináři, lexikon, popis, popis, formulace, význam, wiki

Pojem Robert Záruba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Záruba ve Wikimedia Commons

Najít termín Robert Záruba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Robert Záruba ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Robert Záruba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Záruba například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Záruba

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Robert Záruba např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.