Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Robert Záruba můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sladěnka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Febrilní křeč? Znáte termín Fair trade? Víte co je Relé?

Klíčová slova: synonymum, wiki, kdo to je, termín, význam pojmu, vysvětlení, novináři, informace, původ slova, co znamená, význam slova, slovo, popis, pojem, popis, odborný výraz

Pojem Robert Záruba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Robert Záruba

Hledejte bez špehování slovo Robert Záruba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Robert Záruba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Robert Záruba ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Robert Záruba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Záruba například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Záruba

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Robert Záruba dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.