Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Tento text (Robert Záruba) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sladěnka? Vzpomenete si na definici slova Inverze? Znáte termín Fair trade? Vzpomněli byste si na význam slova Skiatlon?

Klíčová slova: lexikon, heslo, formulace, definice, novináři, kdo to je, popis, význam pojmu, význam, odborný výraz, slovo, vysvětlení, synonymum, kdo je Robert Záruba?, Robert Záruba, přesný význam

Pojem Robert Záruba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Robert Záruba zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Robert Záruba na Google.cz

Hledat videa s názvem Robert Záruba na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Záruba ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Robert Záruba ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Záruba například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Robert Záruba? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Záruba třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.