Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Záruba? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Amnézie? Vzpomněli byste si na význam slova Singltrek? Znáte termín Quiche? Znáte definici termínu Jáhen?

Klíčová slova: novináři, termín, popis, co je to Robert Záruba?, wiki, etymologie, význam pojmu, přesný význam, původ slova, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, definice, kdo je Robert Záruba?, popis, slovo

Pojem Robert Záruba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Robert Záruba na Google.cz

Vyhledat heslo Robert Záruba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Robert Záruba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Robert Záruba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Záruba například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Robert Záruba?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Záruba například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.