Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Robert Záruba? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Amnézie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Právní norma? Znáte termín Quiche? Znáte termín DND?

Klíčová slova: heslo, informace, definice, synonymum, význam, co znamená, termín, odborný výraz, přesný význam, wiki, vysvětlení, význam slova, Robert Záruba, slovo, popis, kdo je Robert Záruba?

Pojem Robert Záruba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Robert Záruba ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Záruba ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Robert Záruba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Robert Záruba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Záruba například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Robert Záruba? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Robert Záruba dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.