Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Robert Záruba s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Alergie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oškrt? Znáte termín Dvojhláska? Víte co je Pervitin?

Klíčová slova: význam slova, informace, slovo, lexikon, vysvětlení, termín, synonymum, formulace, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, popis, etymologie, wiki, Robert Záruba, pojem

Pojem Robert Záruba je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Robert Záruba

Hledat výraz Robert Záruba ve Wikipedii

Hledat slovo Robert Záruba ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Záruba ve Wikimedia Commons

Najít pojem Robert Záruba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Záruba například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Robert Záruba?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba patří do sekce novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Robert Záruba například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.