Kdo je to?
Kdo je to, byl Metráček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metráček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Metráček?

Jaký je význam slova Metráček? Co to znamená?

Metráček je takový člověk, který váhově překročil 100 kg nebo se k nim značně přiblížil, je tedy značně obézní, tlustý. S obezitou jde ruku v ruce i snížené sebevědomí a zdravotní problémy, kterými metráček trpí.
Je omezený i v pohybu, nemůže se věnovat některým druhům sportů, aby si neublížil. I při běžném pohybu se nadměrně potí a zadýchává, na těle má tukové polštáře a často řeší i problémy s oblečením.


Kdo je to, byl Metráček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metráček? Lidé, hanlivé

Tento text (Metráček) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín USB-C? Pamatujete si definici pojmu Úvěr? Vzpomenete si na definici slova Marmoleum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Silikon?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Metráček?, termín, co znamená, význam slova, přesný význam, hanlivé, heslo, význam, význam pojmu, synonymum, definice, lexikon, popis, původ slova, Metráček

Pojem Metráček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Metráček na Youtube

Hledat frázi Metráček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Metráček ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Metráček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Metráček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Metráček, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Metráček? Kdo to byl Metráček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metráček? Definice pojmu Metráček je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).