Kdo je to?
Kdo je to, byl Astronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Astronom? Lidé, profese

Kdo je to Astronom?

Co znamená a jaký je význam slova Astronom?

Astronom je vědec zabývající se astronomií (hvězdářstvím). Astronom zkoumá Vesmír, jeho fyzikální a chemické složení, strukturu, pohyby planet, hvězd apod. K výzkumu Vesmíru používají astronomové různé přístroje - dalekohledy, teleskopy, radioteleskopy atd. Astronomové se věnují i popularizaci astronomie prostřednictvím přednášek na hvězdárnách, televizními pořady apod. Mezi nejvýznamnější české popularizátory astronomie patří RNDr. Jiří Grygar, CSc. Z historicky nejznámějších astronomů jmenujme Mikuláše Koperníka, Galilea Galilei, Giordana Bruna a Tycha de Brahe.Kdo je to, byl Astronom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Astronom? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Astronom s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dron? Vzpomenete si na definici slova Metafora? Víte co je Screening? Vzpomněli byste si na význam slova Astma?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, termín, význam, kdo to je, přesný význam, lexikon, formulace, kdo je Astronom?, heslo, popis, odborný výraz, definice, význam slova, vysvětlení, wiki

Pojem Astronom je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astronom ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Astronom v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Astronom na Google.cz

Hledat termín Astronom ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Astronom například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Astronom

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Astronom? Kdo to byl Astronom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Astronom? Definice pojmu Astronom je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Astronom i v jiné kategorii než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?