Kdo je to?
Kdo je to Flink? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Flink? Lidé, hanlivé

Flink

Jaký je význam slova Flink? Co to znamená?

Flink je hanlivé označení pro člověka, který je nedůsledný, odkládá práci na později. Nedodržuje termíny, odvedenou práci odflákne. Může se jednat o filnka dítě, které zanedbává studium, své povinnosti. Také se říká flink někomu, kdo si není schopen po sobě uklidit. Původ slova najdeme v němčině flink znamená v překladu do češtiny přídavné jméno hbitý, je to přejato doslovně flink podstatné jméno rodu mužského. Synonyma pro slovo flink jsou flákač, lajdák, ulejvák, lempl, nedbalec, nepořádník, zahaleč, povaleč, lenoch, pecivál, darmošlap, nemakačenko, nefakačenko, darmochleb, darmožrout, lenivec, pobuda, obejda, pecivál.


Kdo je to Flink? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Flink? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Akord? Znáte termín Menhir? Vzpomněli byste si na význam slova Verbální komunikace? Víte, co je to Lymfodrenáž?

Klíčová slova: Flink, význam, odborný výraz, přesný výraz, wiki, hanlivé, lexikon, wikipedie, pojem, Flink, vysvětlení, termín, přesný význam, definice, slovo, etymologie

Pojem Flink je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Flink v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Flink ve Wikipedii

Hledat heslo Flink ve Wikislovníku

Hledat frázi Flink na Google.cz

Vyhledat výraz Flink ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Flink například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Flink

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Flink? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Flink? Definice pojmu Flink je v sekci Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, definici například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Flink i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.