Kdo je to?
Kdo je Eva Klímková? Životopis Eva Klímková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Eva Klímková?

Kdo je Eva Klímková? Životopis, informace, biografie, modeling

Topmodelka Eva Klímková začala svoji kariéru jako šestnáctiletá dívka, kdy v roce 2013 vybojovala národní titul v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look, konaném toho roku v Číně. Nejedná se ale o klasickou soutěž krásy. Jsou zde daná pevná kritéria, které musí dívky splňovat. Musí být především vysoké a mít ty správné míry. Eva toto se svými mírami 80–61–89 naprosto splňuje.
K modelingu se dostala úplnou náhodou. Tehdy si ji v obchodním centru pro její 178 centimetrů vysokou postavu a krásnou tvář s široce posazenýma očima, vyhlédla tzv. skautka z modelingové agentury Elite Models, firma zabývající se vyhledáváním nových, neokoukaných, začínajících modelek. A ačkoliv neměla žádné zkušenosti s chozením po mole, přesto jí agentura navrhla účast na prestižní modelingové soutěži Schwarzkopf Elite Model Look, kde teprve šestnáctiletá Eva bravurně rozdrtila svoje soupeřky ze 60 zemí a postavila se na první stupeň vítězů. Před soutěží si ale ještě odskočila na dva měsíce do Tokia, aby tam nafotila obálku pro Spur Japan a L OFFICIEL Singapure. Na podzim roku 2013 se postavila na molo ve Španělském sále v Praze v národním finále a zvítězila. Poté už následovala cesta do Číny. Jako hlavní výhru získala kontrakt na 150 000 eur. O rok později nafotila obálku pro časopis Elle Czech.
Eva Klimková pochází z Prahy. Vlastní koně, což je její největší zálibou. Těsně se svojí kariérou modelky se pustila i do studia obor Zahradnictví se zaměřením na floristiku na střední škole stavební a zahradnické v Praze.Kdo je Eva Klímková? Životopis Eva Klímková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Eva Klímková

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1997
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Eva Klímková? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Agnosticismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Babí léto? Znáte pojem Switch? Víte co je Šodó?

Klíčová slova: modeling, zajímavosti, vysvětlení, životopis, kdo je Eva Klímková?, popis, osobnost, wikipedie, lexikon, Eva Klímková, datum narození, osobnosti, biografie, místo narození, informace, wiki

Pojem Eva Klímková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Eva Klímková zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Eva Klímková na Google obrázcích

Zkusit najít Eva Klímková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Eva Klímková na Google.cz

Vyhledat termín Eva Klímková ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Eva Klímková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Klímková například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Klímková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Eva Klímková? Kdy se narodila Eva Klímková? Kde se narodila Eva Klímková? Eva Klímková se nachází v sekci Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Eva Klímková dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Klímková i v jiné kategorii než je modeling.