Kdo je to?
Kdo je Eva Klímková? Životopis Eva Klímková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Eva Klímková

Kdo je Eva Klímková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Topmodelka Eva Klímková začala svoji kariéru jako šestnáctiletá dívka, kdy v roce 2013 vybojovala národní titul v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look, konaném toho roku v Číně. Nejedná se ale o klasickou soutěž krásy. Jsou zde daná pevná kritéria, které musí dívky splňovat. Musí být především vysoké a mít ty správné míry. Eva toto se svými mírami 80–61–89 naprosto splňuje.
K modelingu se dostala úplnou náhodou. Tehdy si ji v obchodním centru pro její 178 centimetrů vysokou postavu a krásnou tvář s široce posazenýma očima, vyhlédla tzv. skautka z modelingové agentury Elite Models, firma zabývající se vyhledáváním nových, neokoukaných, začínajících modelek. A ačkoliv neměla žádné zkušenosti s chozením po mole, přesto jí agentura navrhla účast na prestižní modelingové soutěži Schwarzkopf Elite Model Look, kde teprve šestnáctiletá Eva bravurně rozdrtila svoje soupeřky ze 60 zemí a postavila se na první stupeň vítězů. Před soutěží si ale ještě odskočila na dva měsíce do Tokia, aby tam nafotila obálku pro Spur Japan a L OFFICIEL Singapure. Na podzim roku 2013 se postavila na molo ve Španělském sále v Praze v národním finále a zvítězila. Poté už následovala cesta do Číny. Jako hlavní výhru získala kontrakt na 150 000 eur. O rok později nafotila obálku pro časopis Elle Czech.
Eva Klimková pochází z Prahy. Vlastní koně, což je její největší zálibou. Těsně se svojí kariérou modelky se pustila i do studia obor Zahradnictví se zaměřením na floristiku na střední škole stavební a zahradnické v Praze.Kdo je Eva Klímková? Životopis Eva Klímková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Eva Klímková

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1997
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eva Klímková s jinými osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Savý papír? Vzpomenete si na definici slova Rodina? Znáte pojem Schengenský prostor? Vzpomněli byste si na význam slova Korfbal?

Klíčová slova: modeling, národnost, wikipedie, kdo je Eva Klímková?, Eva Klímková, kde se narodila Eva Klímková?, zajímavosti, datum narození, popis, biografie, narození, Eva Klímková, vysvětlení, lexikon, životopis, kdy se narodila Eva Klímková?

Pojem Eva Klímková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Eva Klímková na Google.cz

Hledat frázi Eva Klímková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Eva Klímková ve Wikislovníku

Vyhledat termín Eva Klímková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Eva Klímková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Klímková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Eva Klímková? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eva Klímková? Kdy se narodila Eva Klímková? Kde se narodila Eva Klímková? Eva Klímková je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, zrzka volně, eva Klímková, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Eva Klímková kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Klímková i v jiné kategorii než je modeling.