Kdo je to?
Kdo je to Influencerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Influencerka? Lidé, profese

Kdo je to Influencerka?

Jaký je význam slova Influencerka? Co to znamená?

Influencer či influencerka je osoba, která má velký dosah na sociálních sítích, jejichž prostřednictvím může ovlivňovat určitou skupinu obyvatel.
Influenceři mají na svých sociálních sítích velké množství sledujících. Získávají finance buď ze samotných platforem, na kterých publikují obsah, nebo například za placenou spolupráci a reklamu. Obsah může být vytvářen formou videí, fotografií, zvukových nahrávek i textu.
Influenceři se nejčastěji soustřeďují na Youtube, Instagramu, TikToku, případně Facebooku.
Termín pochází z angličtiny, ze slova influence (tj. vliv), neboť někteří influenceři mají sílu a schopnost ovlivňovat své sledující - například k nákupu určitého produktu, ale třeba i v politických či jiných idejích.Kdo je to Influencerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Influencerka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Influencerka? s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Jaderná velmoc? Pamatujete si definici pojmu Cui bono? Znáte definici termínu Slaňování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Agrafie?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, původ slova, synonymum, profese, informace, definice, wikipedie, pojem, popis, termín, co znamená, wiki, význam slova, formulace

Pojem Influencerka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Influencerka lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Influencerka ve Wikislovníku

Najít slovo Influencerka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Influencerka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Influencerka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Influencerka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Influencerka například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Influencerka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Influencerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Influencerka? Definice pojmu Influencerka je v sekci Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Influencerka i v jiné části webu než je kategorie profese.