Kdo je to?
Kdo je to Influencerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Influencerka? Lidé, profese

Influencerka

Jaký je význam slova Influencerka? Co to znamená?

Influencer či influencerka je osoba, která má velký dosah na sociálních sítích, jejichž prostřednictvím může ovlivňovat určitou skupinu obyvatel.
Influenceři mají na svých sociálních sítích velké množství sledujících. Získávají finance buď ze samotných platforem, na kterých publikují obsah, nebo například za placenou spolupráci a reklamu. Obsah může být vytvářen formou videí, fotografií, zvukových nahrávek i textu.
Influenceři se nejčastěji soustřeďují na Youtube, Instagramu, TikToku, případně Facebooku.
Termín pochází z angličtiny, ze slova influence (tj. vliv), neboť někteří influenceři mají sílu a schopnost ovlivňovat své sledující - například k nákupu určitého produktu, ale třeba i v politických či jiných idejích.Kdo je to Influencerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Influencerka? Lidé, profese

Sdílejte text pojmu Influencerka s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Chirurgická rouška? Rozumíte pojmu Investice? Znáte definici termínu Dialýza? Znáte pojem Čistý obrat?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, přesný význam, heslo, přesný výraz, synonymum, původ slova, co znamená, popis, Influencerka, informace, profese, pojem, slovo, formulace, vysvětlení

Pojem Influencerka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Influencerka v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Influencerka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Influencerka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Influencerka ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Influencerka ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Influencerka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Influencerka například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Influencerka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Influencerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Influencerka? Definice pojmu Influencerka se nachází v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.