Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasíř? Lidé, profese

Kdo je to Pasíř?

Co znamená a jaký je význam slova Pasíř?

Pasíř je řemeslník specialista, který ovládá jak umělecké kovářství, tak některé prvky zlatnictví a stříbrnictví. Pasíři nacházeli široké uplatnění od 13. století, kdy došlo k velkému rozvoji rytířství. Rytíři potřebovali speciální ochranný oděv pro boj i turnaje a právě pro zbroj i zbraně bylo potřeba práce pasířů. Ti vyráběli speciální zdobené pásy, na které se zavěšovaly meče a byly rytířským znamením. Jejich pestrost a výzdoba odpovídaly majetku nositele.Kdo je to, byl Pasíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasíř? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Pasíř? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Artróza? Znáte definici termínu Hematologie? Rozumíte pojmu Zkracovačka? Pamatujete si definici pojmu Monetární politika?

Klíčová slova: profese, lexikon, pojem, synonymum, kdo to je, co znamená, význam, co je to Pasíř?, přesný význam, vysvětlení, popis, Pasíř, odborný výraz, kdo je Pasíř?, popis, formulace

Pojem Pasíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Pasíř ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pasíř ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Pasíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Pasíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasíř například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Pasíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pasíř? Kdo to byl Pasíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasíř? Definice pojmu Pasíř se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pasíř i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?