Kdo je to?
Kdo je to, byl Pasíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasíř? Lidé, profese

Kdo je to Pasíř?

Co znamená a jaký je význam slova Pasíř?

Pasíř je řemeslník specialista, který ovládá jak umělecké kovářství, tak některé prvky zlatnictví a stříbrnictví. Pasíři nacházeli široké uplatnění od 13. století, kdy došlo k velkému rozvoji rytířství. Rytíři potřebovali speciální ochranný oděv pro boj i turnaje a právě pro zbroj i zbraně bylo potřeba práce pasířů. Ti vyráběli speciální zdobené pásy, na které se zavěšovaly meče a byly rytířským znamením. Jejich pestrost a výzdoba odpovídaly majetku nositele.Kdo je to, byl Pasíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pasíř? Lidé, profese

Tento text (Pasíř) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bronchoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rostlina? Rozumíte pojmu Progrese? Znáte termín Synagoga?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo to je, etymologie, Pasíř, popis, pojem, heslo, co je to Pasíř?, vysvětlení, přesný význam, lexikon, co znamená, wiki, kdo je Pasíř?, definice, synonymum

Pojem Pasíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Pasíř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Pasíř na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Pasíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Pasíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pasíř například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pasíř

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pasíř? Kdo to byl Pasíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pasíř? Definice pojmu Pasíř je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Pasíř i v jiné kategorii než v profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?